Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Molett nők a strandon. Milyen...

Molett nők a strandon. Milyen fürdőruha a legelviselhetőbb látvány?

Figyelt kérdés
Persze, tudom leginkább ha nem duci. De tegnap néztem a strandon, hogy mennyi elhízott nő van és mennyi különböző ruha. Szerintetek melyik a "legilendőbb", legkevésbé megbotránkoztató? (egybereszes fürdőruha, bikini, tankini, nadrágos, szoknyás, hálós...)
2019. jún. 23. 18:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%

A "molett" nem egyértelmü, mert ha valakin van 5-10-15 kg fölösleg attól még nem egyformán oszlik el a többlet az illetön. Az, hogy milyen fürdöruha elönyösebb, az az adott nö alakjától nagy mértékben függ.

Alapesetben ami kizárt szerintem, az a bikini.

2019. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Én csak a tangát kerülném.

Szerintem semmi baj egy jó fazonú bikinivel csak nem kell 150 pánt rá, mert úgy kötözött sonka hatást kelt (de azt plöttyedt vékony lányokon is).

Nagyon nem mindegy, hogy az adott hölgy melyik területen erősebb, arányos vagy sem. Én mindenképp így választanák fürdőruhát.

2019. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

A legjobb választás a térdig érő bő gatya amit a hiú kisfiúk viselnek.

Az olyan mint egy függöny magad körül és ezáltal mindent eltakar.


F

2019. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Talán az egyberészes vagy tankini ami előnyös, mert takarja a hasat és kissé leszorítja a hurkákat, de szerintem az meg nevetséges mikor sima bugyi rész helyett nadrág vagy szoknya van. Tudom hogy sokan minél jobban takarni akarják magukat, de szerintem látványosabb mikor nagyon beöltöznek már. Habár én mondjuk sima bikinit szoktam felvenni, eddig nem tűnt fel hogy bárki megbotránkozva nézne.
2019. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Én 105 kilósan sima fekete tanakinit hordtam. Ha kijöttem a vízből akkor kimonószerűséget vettem fel.
2019. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem az egyberészes fürdőruha a jó választás.


" De tegnap néztem a strandon, hogy mennyi elhízott nő van..."

Igen, mivel hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon.

2019. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

hármas vajon erre veri? minden strandos kérdés alatt megjelenik...

szerintem a tankini, de nagyon alkattól függ... ha valaki minden irányban szétfolyik, azon nem segít semmilyen szabás

2019. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Egy feszesebb telt kb bármilyen fürdőruhát felvehet. Kivéve persze a nagyon minimálisan takaró darabokat.

Szóval inkább plottyedtseg mértéken múlik, hogy 2 részes, egyreszes vagy takarosabb tankini.

2019. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mehet a normál bikini. A strand nem olyan hely, ahol rejtegetned kellene magadat. Max csak magad elől... a többi embert nem érdekled. Lesz ott ezernyi öreg csoffadt is, sehogyan sem lehetsz feltűnő.
2019. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

6-os.

És ez mire utal? A jólétre. Dübörög a gazdaság és ezért van pénz élelemre.

A mindenki sovány lenne az a szegénységet tükrözné hogy nincs mit enni.


7-es.

Ha ilyen jó megfigyelő vagy akkor te is erre ujjazod magad mert különben honnan tudnád hogy itt vagyok e ha te sem lennél..?

A tippjeimet pedig a hiú kisfiúk divatjánól merítem mert ők csomagolják magukat harangba nehogy észrevegyék őket csípőtől térdig.

2019. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!