Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen nadrághoz utcára milyen...

Ilyen nadrághoz utcára milyen felsöt vegyek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 23. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez SPORTOLÁSRA használatos nadrág, nem utcai viselet. Ergó, fehér póló, amiben sportolsz.
2019. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit,ezt hagyd inkább a sportolóknak.
2019. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Fel ne vedd ezt utcára!
2019. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nagy.bettike21 ***** válasza:

Nekem sem tetszik ez a biker short divat, de ha

Neked tetszik, egy par random gyk-s remelem nem bizonytalanit el. Szerintem valami feher haspolo ami testhezallo es hasonlo anyagu mint ez a gatya, es spagetti pantos, vagy pant nelkuli. Pull and bearben talalsz ilyeneket!

2019. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Mondjuk pont nem értem miért gáz ez utcára, sportviselet de attól miért ne lehetne benne kimozdulni, pláne ilyen időben? Simán hiheti azt az ember hogy futni, úszni stb. volt a viselő és épp hazafele tart vagy bármi, nekem fel se tűnik ha valaki ilyesmiben sétál. Nincs ezen mit szégyellni, a rózsaszín keménykalap pl. kicsit feltűnőbb lenne.

Hogy mit vegyél fel hozzá? Pólót, atlétatrikót, vagy ha nagy a meleg és nem mész messzire, akkor akár semmit.

2019. jún. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
22%
Ne foglalkozz a hülyékkel. Nagyon stílusos ez a trendd bátran hordd a fiúk/férfiak többségének is bejön mivel kiemeli amit ki kell. Nos egy sima over size fehér póló elől egy kis részen beletűrve is jó választás lehet egy hosszabb egyszerű aranylánccal és valamilyen medállal. De ha elegánsabban szeretnéd akkor egy fehér ing elől megkötve vagy esetleg blézerrel és pár visszafogott kiegészítővel.
2019. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez nem utcai nadrág...
2019. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!