Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elmehetek ebben az ünnepségre?

Elmehetek ebben az ünnepségre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Párom unokatestvérének szombaton lesz diplomaosztója, az ünnepség után étterem van foglalva, elég nagy családról van szó, azaz sok ember lesz jelen.


Párom azt mondta vagy öltönyben,vagy vászon nadrágban és ingben fog menni alkalmi cipővel.


Nem hordok ruhát,szoknyát,nincs is. Szigorúan nadrág párti vagyok, mivel molett vagyok, nem is érzem jól magam ruhában, szoknyában, nadrág mindig is kényelmesebb volt.


Ritkán megyek ilyen alkalmakra, de akkor is egy fekete farmerben megyek egy fekete alkalmi felsővel és magassarkúval. Most is elfogadható ez az öltözet?


Válaszokat előre is köszönöm.


2019. jún. 28. 06:20
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a szoknya jobb lenne. És attól még mert molett vagy simán hordhatsz szoknyát, pl. térdig vagy kicsit afölé érőt és ne testhez simulót.
2019. jún. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

A párodhoz öltözz. Ha ő öltönyben megy, akkor ne menj már farmerban. Meg amúgy is. Hiába fekete, akkor is farmer.. kicsit sem alkalmi vagy ünnepélyes. Attól, hogy molett vagy, hordhatnál szoknyát vagy egyberuhát. Vannak olyan fazonok amik sokkal jobban állnának, mint a nadrág.

De ha szoknya nagyon nem, akkor vegyél egy rendes fekete nadrágot, ami nem farmer!

2019. jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, mennyire vagy molett. De amit írtál, nem illik egy ilyen eseményre. Nyáron egy fekete ruhás kövér nő nagyon lehangoló látvány. Rengeteg lezser fazonú nyári maxiruha van, ujjatlanhoz lehet kis blézert felvenni, vagy ha a karod is nagyon vaskos, ajkor rövidujjú, ejtett vállú maxiruhát választani. Egy divatos, kényelmes nyári szandál és hozzávaló kistáska és máris csinosabb vagy, mint egy fekete gatyában.
2019. jún. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ruha alá alakformáló bugyi, harisnya is nagyon jó. Nézz körül, próbálj fel több ruhát, kérj tanácsot és meglátod, te is jobban fogod magad érezni.
2019. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Főleg fekete ruháim vannak, ez már szinte védjegyem, fekete felsők, de van normál kék farmerom is, nem mindig talpig feketébe vagyok.


Az a baj estig dolgozom, de lehet nézek valami ruhát munka után.

2019. jún. 28. 07:44
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem muszáj ruhának lennie, ha az neked kényelmetlen. Olyan csinos alkalmi overálokat lehet kapni, ilyenkor nyáron ezek is lenge anyagból készülnek, de már egy paperbag nadrággal is sokkal előrébb járunk ha felveszel hozzá egy csinos blúzt meg egy magassarkút. A farmer nem is alkalmi, meg ha ilyesmi időjárás marad biztos, hogy bele fogsz főni. Persze odabent légkondi. De el is kell ám odáig jutni valahogy, és ilyen melegben 1-2 perc alatt kimelegszik az ember. Én nem vagyok molett de nagyon izzadós igen, biztosan nem kockáztatnám meg, hogy egy ünnepségen a lehető legizzadtabban jelenjek meg (meg úgy gyakorlatilag bárhol).
2019. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem muszáj feltétlen ruhának lennie. Egy csinos overál, amit az előző válaszoló írt, jó ötlet. Vagy esetleg egy elegánsabb nadrág.


De csak azért ne vegyél egy ruhát, hogy aztán soha ne húzd fel, mert nem érzed benne jól magad.

2019. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az overál vagy egy alkalmibb fekete nadrág nem hangzik rosszul, köszönöm az ötleteket :)
2019. jún. 28. 11:41
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Kolléganőm igen kövér, magas is, mégis olyan jól öltözködik, csak tátjuk sokszor a szánkat, kenterbe veri a 60 kg-os kolléganőket. Felejtsd már el a feketét! Legyen stílusod, öltözz változatosan, alkalomhoz illően, aki kövér, még többet költ ruhára, hiszen nem mindegy a fazon sem. De érdemes. Önbizalom, jó megjelenés, másokban is pozitív benyomást keltesz, nem pedig egy zsák feketébe csomagolt fiatal nőt. Te is jobban éreznéd magad egy lezser, színes nyári holmiban, olyan sok lehetőség van.
2019. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Plázák sokáig nyitva vannak, vagy még holnap reggel van esélyed. Egyébként sajnos sok nő nem ad magára. Pedig hidd el, a párod is büszkébb lenne, ha a családja előtt egy csinos, igényes barátnőt mutathatna be. Nyilván nem akar megsérteni, de a férfiaknak a látvány igenis fontos, nem véletlenül bámulják meg a csinos, jól öltözött nőket. Egy hosszú kapcsolat egyik titka az is, milyen jó nő vagy.
2019. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!