Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapható olcsón ing?

Hol kapható olcsón ing?

Figyelt kérdés

Persze pamutra gondolok szigorúan (5% műszál még belefér), hosszú ujjúra, és karcsúsított fazon.


Fontos: A derekánál legyen karcsúsítva, mert vállam az van...


Hol, és milyen áron láttatok ilyesmit (44-es méret, és186cm magas vagyok) Olcsó: 4000 Ft alatt



2019. jún. 29. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Férfi ingről lenne szó. Ezt elfelejtettem írni, de majdnem teljesen egyértelmű
2019. jún. 29. 15:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Én C&A-ban szoktam ingeket venni, elég nagy a választék színekben és mintákban is. Az ár változó, 3 ezerért és 7 ezerért is vanank. Van sok amihez nyakkendő is jár.
2019. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

15:30-as köszönöm. Na és azok SlimFit ingek, vagy általánosak (hordóhasúaknak való, nem sportolóknak)?


Címkéjükön mit írnak az anyagösszetételről? A valóság (érzésre) ezt mennyire tükrözi?

2019. jún. 29. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Van slim fit meg regular is a boltban, én slimet szoktam venni, nekem is az tetszik. Megnéztem most neked az anyagot is azoknál, amik nekem vannak, a legtöbb 100% pamut, de van olyan is, ami 70-30 vagy a legrosszabb 65-35 arányban pamut-műszálas.
2019. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,mentek a zöld kezek
2019. jún. 29. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Zara.
2019. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!