Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni eredeti...

Hol tudnék venni eredeti yeezy boost 350 v2-t?

Figyelt kérdés
Tok mindegy a szín es az se baj ha használt. 42es méret. Nézegettem neten de mindenhol gyanúsan olcsó es kamura hajazo darabokat lattam. Esetleg van olyan facebook trade csoport ahol fixen talalok?

2019. jún. 30. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
GOAT
2019. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugy hallottam hogy ott szamoljak sok vammal
2019. júl. 1. 07:13
 3/6 anonim ***** válasza:
FB-n a KRG STOCK ROOM csoportban viszonylag gyakran felbukkannak eladó Yeezy darabok. Mivel az adminok meg ismert nevek a szakmában, így az erősen is valószínű, hogy a termék minőségével sem lesz gond. Az már egy másik kérdés, hogy egyes hirdetők hogyan is állnak hozzá a leendő vevőkhöz...
2019. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Budapesten úgy tudom az egyetlen bolt az Icons by Bizanc, ahol árulják és hiteles eredetit.
2019. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
TrueToSole nevű instagram oldal viszontelad eredetiket és tudsz venni stockX-ről is, ha alap áron szeretnél próbálkozni(nagyon kevés esélyed van, hogy ki sorsolnak) footshop vagy az icons by Bizánc(🤮) ha campelni szeretnek pedig footlocker leginkább. örülök ha segithettem!:)
2019. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. júl. 2. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!