Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen Bikinit vegyek?

Milyen Bikinit vegyek?

Figyelt kérdés
Elég kicsik a melleim és szeretnék egy olyan bikinit venni magamnak amiben azért kicsit előnyösebben néznek ki. Valami tipp esetleg?

2019. júl. 1. 20:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 16 éves lány vagyok
2019. júl. 1. 20:12
 2/6 anonim válasza:
20%

A new yorkerben lehet venni ezt a kétszer kötős típust, az a második kötés a benne lévő szivacson kívül is ad egy kis megemelést neki.

[link]

ilyesmire gondolok, de ha az alsó rész is hátul kötős, akkor mégjobb.

2019. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm
2019. júl. 1. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Pánt nélküli bikinik kifejezetten jól állnak a kisebb mellű lányoknak! A mintával is lehet trükközni illetve vannak pl pánt nélküli fodros bikinik ahol a fodrok is kifejezetten nagyítanak a mellméreten. Illetve ha nem optikailag szeretnél rajta picit dobni akkor tényleg rengeteg push up szivacsos felső van mondjuk én személy szerint ezeket nem annyira szeretem (ha vizes a felső nagyon átlátszik a szivacs, eláll a mellektől stb).

Próbálj ki több felé fazont mindenképp még az olyanokat is amikre első ránézésre azt mondanád, hogy á ez nekem úgy sem állna jól..

2019. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2019. júl. 1. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
vond a inkább az alfeledre a figyelmet
2019. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!