Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shoestorehu instagram oldalrol...

Shoestorehu instagram oldalrol mi a velemenyetek? Hosszabban lent.

Figyelt kérdés
Nekem gyanusan olcsok a cipok szerintem fake, de sokan vasarolnak onnan es ezert nehez ezt eldonteni. Irtam az oldal vezetoenek es megkerdeztem hogy miert ilyen olcsok a cipok es azt mondta a srac hogy vannak kisebb hibak pl nehany helyen rosszabb a ragasztas meg az egyik cipofuzo hosszabb mint a masik es ezert nem adhatjak el az uzletekben. De nekem ennek ellenere is fura hogy egy yeezy csak 22 ezer Ft. Vasarloi velemenyek szerint mindneki elegedett de nem tudom. Bizonytalan vagyok.

2019. júl. 2. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehezen tudom elképzelni, hogy az Adidas, Gucci, meg hasonló kaliberű cégek csak úgy lepasszolják nekik a selejtes darabokat, hogy replika áron eladogassák. 🤨 Ugyanis ezeket nem is szokták kereskedelembe bocsájtani, hanem még a gyárban megsemmisítik. Biztos vagyok benne, hogy nem eredeti.
2019. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szokasos, aliexpress-es szemet hamisitvanyok, amiket fillerekert vesznek, neked meg eladjak az eredeti aranak feleert, kb. 500 szazalekos haszonnal, mikozben azt hiszed jo uzletet csinaltal. Tenyleges kontakt nincs, se telefon, se uzlet, se weboldal, amint reklamalsz letiltanak, azt' mehetsz a sohivatalba panaszkodni meg futni a penzed utan.
2019. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fake az összes cipőjük,a hibás cipőket a gyártók ki se engedik a gyárakból,azok a hibák pedig amiket a vezető leírt neked azért vannak a cipőkön,mert kamuk.Borzalom,hogy mennyien bedőlnek mégmindig ezeknek az oldalaknak.
2019. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, és a hóembernek meg jó a napon...:D Az összes ilyen oldalt nagy ívben kerülni kell, ha gyári darabot szeretnél kapni. Nyilván aki eleve fake-et akar venni, és azt is kap, az elégedett...De mivel? :D
2019. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!