Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre ezt így felvehetem?

Esküvőre ezt így felvehetem?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 4. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit rövid egy ilyen elegáns eseményhez... Plusz tudtommal nem illik csak fehérben menni, mert az a menyasszony színe. A farmerkabátot meg felejtsd el, egy blézer sokkal jobban illik az alkalomhoz.
2019. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A farmerkabátot nem is akartam mert meleg van hozzá
2019. júl. 4. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz, de nem fognak rád szépen nézni!
2019. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. júl. 4. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fehér csipke. Nem illik, mert a menyasszonyi ruhára hajaz. És nagyon rövid. Buliba való.
2019. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2019. júl. 4. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Csinos a ruha de esküvőre ne. Főleg ha csak a ruha és nem viselsz felette mondjuk egy színes blézert. Plusz rövid is. Nem nem neked rövid, hanem az alakomra. Plusz nem tudhatod hogy a menyasszony mennyire fog nagy feltűnő ruhát viselni jártam már olyan esküvőn ahol egy egyszerű térdig erő zárt fehér ruhában volt és kb mindenki csinosabb volt nála. Szóval ne kockáztass főleg ha közeli ismerős rokon stb. Ha utálod az illetőt akkor nyugodtan :D
2019. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp!A színe sem és a csipke sem megfelelő esküvőre,a hosszáról pedig még szó sem esett..
2019. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!