Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben a ruhában gáz lenne...

Ebben a ruhában gáz lenne felmenni a Gellért-hegyre?

Figyelt kérdés
Van egy fótós barátom aki készítene rólam pàr képet ahol szép a kilátás,így esett a választás a Gellért-hegyre. Ruha ügyileg egy egyberészes nyári szoknyát huznék fel ami kényelmes, és mivel nagyon alacsony vagyok felvennék hozzá egy telitalpu magassarkú cipőt amit elég sűrűn hordok mert kényelmes és nem is magas a sarka nagyon. A barátnőm azt mondta,hogy nem lenne jó ötlet ez a ruha meg a cipő... Nem átlagos képet szeretnék ezért nem huznék fel egy farmernaci+top kombót... Beakarom majd kereteztetni és anyunak adni, mert régen látott és szereti szép Pesti kilátást...
2019. júl. 5. 01:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
a*
2019. júl. 5. 01:50
 2/12 anonim válasza:
100%
Hát ott elég sok lépcső van nem tudom mennyire bírja a lábad a magassarkút... de ha szerinted kényelmes akkor simán mehetsz benne csak arra vigyázz hogy ne ess el meg akadj bele ott az agákba, bár gondolom ez alap.
2019. júl. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%

Nem tűnik gáznak, de a lényeg mindig az összhatás :)


Ha kényelmi szempont miatt gáz, vihetsz váltócipőt.

2019. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valtocipovel mennék, mert azért nem sima séta a Gellért hegyre menet.
2019. júl. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A lépcsőn menj mezítláb
2019. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vinnék amúgy váltócipőt, de nem lenne vicces ott,hogy áthúznám?:D
2019. júl. 5. 11:15
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 szard le :D
2019. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fotózni mész, ilyenkor ne érdekeljen az emberek véleménye, főleg egy turista helyen.
2019. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, hogy koncert után levettem a magasított talpú cipőmet (lássak valamit azért kellett) és átvettem a sima utca cipőmet. Mindezt a villamosmegállóban. Aki egy cipőcserén kiakad, röhög annak nagyon alacsony lehet az ingerküszöbe. Szóval nyugi.
2019. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Emberek. Kezdjünk már valamit magunkkal:/ Egy nyilvános cipő cserélésből ne csináljunk már eseményt.
2019. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!