Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kivagott melltarto nelkuli...

Kivagott melltarto nelkuli ruhahoz mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
Van egy bodym ami ilyen atlapolos eleju viszont spagetti pantos es a hata full nyitott.. ha tancolok milyen apro trukkel akadalyozhatom meg a villantast...?:) koszi
2019. júl. 6. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hm, próbáld ki a bimbótapaszt, vagy öntapadós melltartót (utóbbi nekem rohadt kényelmetlen volt és kidobott pénz volt :D)
2019. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne is mondd nekem sem tartott semmit de meg testhez allo ruhanal se a buli meg az egeszbe az volt hogy tobbet fel se birtam venni mert nem ragadt tobbe olyan jol:)
2019. júl. 6. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam is nagy dilemma, ezért nem veszek ilyen ruhát, bármennyire is tetszenek. A kérdésre sajnos nem tudom a választ, de időnként visszanézek majd, hátha okosabb valaki és tud valami jó praktikát. Én ilyen öntapadós melltartót egyszer vettem fel egy esküvőre és egész este attól féltem, tánc közben leesik.
2019. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az átlapolós fazon miatti szétcsúszást akarod kiküszöbölni akkor kétoldalú ragasztószalaggal tudod rögzíteni a ruhát.
2019. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen aza kivágott póló?
2019. júl. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!