Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Örömanyaként szeretnék magamna...

Örömanyaként szeretnék magamnak ruhát vásárolni. Melyik üzletet vagy online boltot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ami fontos,hogy maxi ruhát szeretnék,viszonylag fiatalosat,mert én sem vagyok idős és előnyben részesíteném az online vásárlást azon oknál fogva,hogy nagyobb a választék így,illetve elég távol vagyok a nagyvárosoktól.Többen már ajánlották a Mystic day ruháit,de itt a gyakorin például nem voltak túl jó véleménnyel róla.

Utoljára alkalmi ruhát a saját esküvőmre vettem,szóval kicsit tanácstalan vagyok.



2019. júl. 7. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinntem érdemesebb személyesen szétnézni. Én is örömanya leszek, a Rouge üzleteknek egész jó a kínálata, árban is elfogadható. West Endben, Árkádban van üzletük. Azt hiszem, a Mistic Day-nek is van üzlete, valahol a Ferenciek tere környékén. Szánj rá egy napot, gyere fel Pestre.
2019. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de emiatt biztos nem fogok többszáz kilométert utazni.Pest kifejezetten messze van tőlünk.
2019. júl. 7. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Az örömanya az örömlány anyja?
2019. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyukám és a mamám az Orsayt imádják! ;) Fiatalosak.
2019. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as!Ez már olyan régi,lejárt "poén"...
2019. júl. 7. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora esküvő lesz, de nálam egy íratlan szabály, hogy magyar készîtőtől nem veszünk ruhát ilyen nagyobb eseményre. Májusban voltunk egy közeli rokonunk esküvőjén, minden túlzás nélkül mondom, hogy min. 10 ember volt ugyan olyan Mystic Day ruhában, köztük az örömanya is! Drága ruha, és mégis “tucat”.

Nézz szét például itt: [link]

2019. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Igaz! És a régi vicceken ma már csak nevetünk ...
2019. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Igazad lehet,én is tartok ettől.Örömanyaként különösen kínos lenne egy ugyanolyan ruhába öltözött nő,mint én.90-100 fő körül leszünk és sok fiatal,szóval tényleg kockázatos.

Köszönöm a linket!

2019. júl. 7. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!