Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a cipő nagy?...

Szerintetek ez a cipő nagy? Mikortól jó egy cipő? Hosszú nem hosszú?

Figyelt kérdés

Már megint olyan gondban vagyok hogy nem tudom eldönteni hogy jó e a cipő vagy nem.

Általában 42-es cipőket veszek, de ezek szövet, és lapos talpú, deszkás, bélelt bakancs stb stílusúak voltak.


A mostani cipő pedig bőr, sarkas, és inkább elegánsabb bakancs szerűség.

És nem tudom eldönteni hogy az ilyen cipőknél a lábujjaim végének mekkora hely kell hogy legyen, hozzá kell hogy érjen az orrához, vagy max 7mm-er?

Mivel most van vagy 2-4 cm is az elejében, de eddig én azért gondoltam hogy nem gond mert kicsit hegyes a vége, és ott mégis hogyan férne el a lábujjam.

(meg hogy alkalmi cipők is mindig hosszabbak mint amekkora a láb stb)


És majd a képeken is látszik, előre tudom tolni a lábfejem benne (annyi hely van méh benne) hogy csak az orrá hoz hozzá ér a lábujjam, akkor a sarkánál van 2cm hely. Gondolom ez a felesleges hely.

Korábban rendeltem kb ugyan ebből 41-est az viszont szorított. Viszont a mostani Wide Fitt- es szóval szélesebb. Nem tudom hogy 41 szélesebbe, vagy 41,5 szélesebbe lenne a jó megoldás.


És akinek van hasonló stílusú cipője. Attól kérdezném hogy mekkora hely van nekik az orrukban? A lábujjuk és az eleje közt. Hozzá ér a cipőhöz? Stb.


itt lennének a képek. Nagyából próbáltam megmutatni hol van a nagylábujjam. És így tovább.

A vége fele meg már miután előre toltam a lábam a cipőben, akkor hol van a lábujjam. (5.-6. kép) És a behajlított cipő meg a különbséget mutatja a sima, és a kocra betolt cipő közt.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2019. júl. 10. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagy neked
2019. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, mert még van lehetőségem vissza küldeni azért is kérdezem.
2019. júl. 10. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben mozog benne a lábad akkor nagy.
2019. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!