Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valaki csak fekete ruhákat hord?

Figyelt kérdés

Konkrétan minden ruhám (még ilyenek is mint: Ing, boxer, zokni, szíj ...)fekete, és ezt én így szeretem, de mindig megkérdezik, hogy kit gyászolok.

Max kisebb márka jelzések vannak rajtuk. Nem tervezek rajta módosítani.

Bennetek kelt ez valami negatív első benyomást? Mennyire zavarna, ha a párotok csak fekete ruhákat hordana? (Nem vagyok se lelki beteg, se emo)



2019. júl. 14. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Én is csak fekete ruhákat hordok, de én halálfaló vagyok.


24/L

2019. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem evvel nincs baj. Sosem értettem amúgy, hogy miért kell másoknak rögtön megjegyzéseket tenni-e arra, ki milyen ruhákat hord. Az ismeretségi körömben is rengetegen szinte csak feketét hordanak. Ma már ez nem ritkaság. Bennem semmi negatív benyomást nem kelt. Én is szeretek fekete ruhákat hordani. Tény, hogy nem mindig az van rajtam, de attól még szeretem őket.
2019. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
100%

Hogy neki se kell szarakodni mosásnál a válogatással :D

Amúgy semmit, nekem is fekete az utolsó bugyimtól kezdve a kesztyűmig minden. Egyedül zoknijaim vannak színesek, ez valahogy ilyen hepp nálam hogy úgy nézek ki mint egy szabadnapos vámpír de a blekmetál cipőben cicás zokni van :D

2019. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ki mit hord, az mindenki magánügye.


Én nem hordanám, mivel az én energiámat a sötét szín, főleg a fekete, leszívja. Számomra depresszív, negatív hangulatú.

2019. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy valószínűleg rocker, és az király dolog :D
2019. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, én is csak feketét hordok, van egy csomó ismerősöm is, aki jellemtől és teszem azt zenei ízléstől függetlenül kizárólag sötét színeket hord.

Mennyivel királyabb már így mosni!

2019. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem szégyen az, ha valaki pap.
2019. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy igen rocker vagyok :D az utolsó jót nevettem! Mindenkinek ment a zöld hüvelykujj :)

2019. júl. 15. 07:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is minden ruhám fekete, néha a családom viccel ezzel meg próbálnak színes ruhára áttéríteni, volt is hogy kaptam színesebb ruhát, de ott porosodik a szekrényben.:D

A fekete szerintem tök jó szín, na meg a stílusomhoz is megy(én is rocker féleség lennék), engem nem zavar ha más feketében van, szerintem menő.:D

Bennem inkább pozitív első benyomást kelt.:)


23/L

2019. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fura, én is csak feketét hordok, soha nem szóltak be emiatt. :D

Másodunokatesóm is csak feketét hord, de nála a haj is hosszú fekete, a smink is sötét, stb, na nála a szomszéd néni meg van róla győződve, hogy boszorkány. :DDD

2019. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!