Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz manapság...

Szerintetek gáz manapság Nike, Adidas és Puma ruházatot hordani?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám azt mondja, hogy lejárt ezeknek a márkáknak az ideje, és lassan már csak az igénytelenek hordanak ilyen cuccokat.

Nektek mi a véleményetek?


2019. júl. 15. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azért van minden másfeledik emberen Nike vagy Adidas cipő. Pumát nem nagyon szoktam látni, talán táskában XD
2019. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs, inkább ruházatra gondolok, nem a cipőkre.
2019. júl. 15. 17:40
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ezek nem fognak kimenni a divatbol, es bocs de szerintem a kollegad baromsagot mondott. Minden 2. Emberen adidas meg cipo van, a nadragban, shortokban ez a divat
2019. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A puloverek pedig foleg telen, de meg nyaron is nepszeru
2019. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kollégád azt is elmondta, hogy szerinte az IGÉNYES embereknek mit kéne hordania?

Én abszolút nem hordok ilyesmit, egyedül tavaly csábultam egy Puma cipőre, de tökjó, kényelmes. A Nike csukák elég tömegek szerintem, de ettől nem lesz valaki suttyó meg igénytelen.

2019. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem járt le az ideje. Sőt... Most jött igazán divatba az utcán is...


Alapjában véve tök jó cucc. Sportolni. Furtni. Konditerembe. Laza, neagyjisten melegítős öltözethez. Esetleg farmer + póló kombóhoz.

De lassan ott tartunk hogy a 15-25 éves korosztály mindenhez Airmax-ot meg ilyen szar színes futócipőket vesz fel. Mármint hogy tényleg mindenhez, amihez abszolút nem megy. Inghez... zakóhoz... Lányok egyberuhákhoz... Én nem tudom honnan jött hirtelen ez a sportcipő buzéria az utcára, de mindenki elhiszi hogy menő. Mert drága. Egy jó futócipőnek megkérik az árát. És csak azért mert drága, ezért felveszik utcára is villogni... Bár teszem azt, valószínűleg ők nem láttak még mondjuk Louis Vuitton cipőt :D


Személy szerint utcára ezeket soha nem venném fel.

Ha megkérdezed ezeket az embereket, nem fogják ezt beismerni. Arra fogják hogy mert "kényelmes". Én elhiszem hogy az, de inghez? Zakóhoz? Ruhához? Nemár...

2019. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából "A Márka" ott kezdődik, hogy Gucci, Versace, Armani stb. Amiket felsoroltál, azok kicsi sport márkák, amiknek megvan a funkciójuk, helyük, idejük. (Félre ne értsd, nekem sincs tele a szekrényem a méreg drága márkás ruhákkal, csak tisztába akartam tenni a dolgokat.) Valóban nem túl stílusos ilyenekben járni pl. munkahelyre vagy ha elmész bulizni, esetleg kimozdultok a pároddal stb. Teljesen megfelelő viszont, ha elmész benne sörözni a haverokkal, koncertre, fesztiválra, elugrani a boltba, na meg persze edzésre. (Komplett tréningruhát nyilván csak sporthoz és max. a sarki boltba veszünk fel, de ezt sztem nem kell mondanom. :)) Szóval tényleg nagyon laza helyekre tartom én is megfelelőnek. Egyébként pedig egy férfi hordjon inget, és nem kell feltétlenül drágának lennie. De még a pólóing, galléros póló is stílusos, ha jól áll. Ez utóbbi persze lazább viselet.
2019. aug. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hogy ne értsen félre senki. Nem kell túl drága inget, farmert, zakót venni ahhoz, hogy jól nézz ki. Sőt, egy normális ing és egy csinos farmer vagy chino nadrág valószínű nem fog annyiba kerülni, mint egy komplett Adidas vagy Nike szett. Igazából a stílus a lényeg, hogy legyen stílusod.
2019. aug. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pedig a 6 os vagyok, és adom az előttem szólót


Az a baj, azt hiszik sokan, hogy azzal dobnak a megjelenésükön, hogy felvesznek egy drága darabot. Jelen esetben egy drága futócipőt, ami 30-60 ezer forint. És azt hiszik ezzel kész a stílusos outfit, mert hát rajtuk van legalább 100 ezer Fortint. Hát nagyon nem...


Van youtube-on egy "how much is your outfit" sorozat /csatorna, na az tökéletes példája ennek. 10-15 éves gyerekek flexelnek tetőtől talpig designerben, amit az anyjuk kártyájáról vettek, és a fele hamisítvány. Ha eredeti, rajtuk van több ezer dollár és elmondjék mi mennyibe került, mégis úgy néznek ki mint a bohócok. Felveszik a legdrágább outfitjüket, és annyira nevetségesek hogy nagyon. Fényes melegítőbe betűrt hosszúzoknik, ehhez ingek, 3 számmal nagyobb pólók, pulcsik, minden... Rettentően gáz. És azt hiszik, az a stílus, ha minél drágább. Olyan darabokat kombinálnak, amiket még épeszű ember önmagában sem venne fel, nemhogy úgy...


Na...nagyjából ugyan ez van ezekkel a színes sportcipőkkel is.

2019. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én stüssy-t meg vanst hordok általában de az Adidas csípom a nike -t nem
2019. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!