Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen elérhető árú, jó...

Milyen elérhető árú, jó minőségű, nem fast fashion márkák vannak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Meguntam már, hogy hiába vigyázok a ruháimra, pár hónap után mindig elszakadnak, kibolyhosodnak. Általában H&M, C&A, Zara basic részlegeiről vásárolok, leginkább kényelmes, felirat és logó nélküli, természetes anyagból készült ruhákat hordok (hordanék). Elegáns ruhára nincs nagy szükségem, azokból van elég jó minőségű darabom, leginkább farmer, kardigán, pulcsi, póló, ing érdekelne. Bár pl. a F&F-ben találtam pár jó darabot, ami évek óta megvan, de túl öreges és furcsa ott néha a szabás, és nem mindig találok nekem tetsző, egyszerű darabot, és sok drágább bolttal is ez a problémám: vagy teljesen más stílusú ruhák vannak ott, vagy 20 évvel ezelőtti, "kismamás" szabások és színek. A turkálókat szeretem, de sokszor nincs energiám és időm arra, hogy ha konkrétan egy sötétkék hosszú ujjú pulcsit szeretnék a saját méretemben és stílusomban, bejárjam az egész várost érte.

20 éves egyetemista lány vagyok, tehát azért túl drága ruhákat nem engedhetek meg magamnak, netről rendelni félek is ilyeneket, de tudok spórolni pár darabra, hiszen sokkal jobban megéri anyagilag egy több évig hordható póló 3-4 két mosás után szétfoszlónál (és azért környezetbarátabb is).

Ha hasonló cipőben jártok, akkor ti hogy oldjátok meg ezt a problémát, hol vásároltok?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2019. júl. 19. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

“20 éves egyetemista lány vagyok, tehát azért túl drága ruhákat nem engedhetek meg magamnak, netről rendelni félek is ilyeneket, de tudok spórolni pár darabra, hiszen sokkal jobban megéri anyagilag egy több évig hordható póló 3-4 két mosás után szétfoszlónál (és azért környezetbarátabb is).”


Van Graaf az Alle bevásárlóközpontban vagy az Arénában a Peek & Cloppenburg de egy cég a kettő.

De fillérekért nem fogsz minőségi ruhát kapni.

2019. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Olyan minőségi polot ami nem foszlik szét es évekig hordhatód


-Weekend MaxMara-nál a Dorottya utcában

-Lacoste -ban

-Gant -ban

-Marc Cainben

-Ralph Laurennel talalsz


Akciósan is min. 10 ezer forint egy pamutpolo. Ezert is irtam hogy C&A aron ne akarj minőséget

2019. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát igen, én írtam azt, hogy hajlandó vagyok kiadni többet is egy-egy darabra, nem 2000 forintos C&A-as póló áron várok minőséget, de sajnos az elérhető ár számomra nem 30-40 ezres pólókat és akciósan 80 ezres szoknyákat jelent. De egyébként sok jó helyet írtál, körülnézek majd, hátha elkapok egy-egy akciót vagy alacsonyabb árú terméket, mert azért ha évekig használható valami, az bőven befektetés.
2019. júl. 19. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

1&2 vagyok


Menj az Alleba a Van Graafba van nagyon sok jo minosegu ruha foleg most hogy le vannak arazva

Lenn is vannak olyan vallfak ahol meret hiányos megmaradt darabok vannak -70% illetve a felso emeleten a probafulkek kornyeken is van ilyen állvány. Ott vettem mar 80 ezer helyett 25 ezerert nadragot vagy 20 helyet 5 ezert nadragot.

Összeségében vannak jo márkák

Marie Lund

Comma

Esprit

Mind nemet minőségi ruhak nem olyan dragak sot most akciót a meg jobb aron

2019. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Blue nature ruháit évekig nyúzom.Az X-factorynak is vannak jó dolgai.Pulóverből a promod nagyon jó,a felsők változó.Farmert nem tudok ajánlani,mert az nálam sose bírja egy évig se.
2019. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Abercrombies és Hollisteres ruháim nagyon jó minőségűek, kb. Ralph Laurenhez tudnam hasonlítani. És ott azért akciók is vannak, illetve teljes áron sem 40k egy póló.
2019. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Can Graaf (Árkádban is van) akciósan elég jónáton lehet minőségi cuccokat venni
2019. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és ötleteket, utánanézek majd mindnek! :)
2019. júl. 20. 11:00
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A fentieken kívül még talán a Massimo Duttit mondanám.
2019. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

hát mivel rocker vagyok, így nem hordok olyan ruhákat.

Eddig inkább rockpincéből szereztem be őket, most pedig drágább, de minőségi nem fast fashion pólókat (champion, levi's, thrasher.)

ajánlani neked az american apparelt tudom ajánlani vagy a turikat ;)

2019. szept. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!