Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Férfiakon tetszik...

Lányok, nők! Férfiakon tetszik bármilyen ékszer?

Figyelt kérdés
Fülbevaló, gyűrű stb? Nem férfiatlan?
2019. júl. 20. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem
2019. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a karikagyűrű nem annyira, ha éppenséggel tetszik az adott pasi :)

De egyébként ha csak nem valami pink cuccról, nagy, lógós fülbevalóról meg szívecskés bigyókról beszélünk (az a “cuki” szív medál sztem iszonyú gáz és nyálas, mondom ezt nőként), akkor sztem nem férfiatlan egyáltalán. Csak ne hatalmas fux legyen, ennyi még a “kérés” :)

2019. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Csak jegygyűrű, vagy egy nagyon szolid szemöldök piercing, más nem tetszik. Jegygyűrű is csak a saját férjemen.
2019. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyűrű és a karóra.
2019. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Ha illik a személyiségedhez - pl. olyan alternatív vagy művészlélek vagy-

iszonyat jól néz ki, én nagyon szeretem, ha fiún/férfin ezüstgyűrű van.


Ha a fülbevaló nem túl feltűnő szerintem az is szép (itt gondolok pl egy sima fekete pontra vagy kis körre) de pl a csillogó kristályos Swarovsky vagy a kicsit lógós karika fülbevalók (pláne ha van benne kereszt) kifejezetten taszítóak.


A fültágító nekem tetszik de az is csak max feketében vagy barnában és legfeljebb 8mm-ig.


Karkötőből vagy bőr vagy zsinór vagy fa.


A férfit egyáltalán nem teszi férfiatlanná az ékszer, ízlésesen hordva én támogatom minden fiún ezeket egyébként főleg az ezüst(!)gyűrűt.

Nagyon fontos h passzoljon hozzád és h ne legyen az az első amit meglatnak rajtad, az ékszer csak kiegészítésen.

2019. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az ékszerek egy férfin.

Nyilván nem csillogó lógós fülbevaló és strasszokkal kirakott szivecskés medál, meg a vastag aranylánc sem.

De pl az ezüst, sötétebb fém, fa, bőr karkötő, gyűrű, nyaklánc nagyon jól tud kinézni.

Párom pl viking stílusú Thor pörölyt hord bőrzsínóron a nyakában, nagyon jól áll neki.

Egyáltalán nem férfiatlan.

2019. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Nekem bármi ami jól áll az illetőnek.
2019. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy általában nem, de van pár férfi aki tudja viselni. Az arany fuxoktól kivagyok, és a karóra sem tetszik, maximum az ezüst ékszerek.
2019. júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!