Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol a határ szerintetek a...

Hol a határ szerintetek a rövidnadrág és a p*csanadrág között? (kép)

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik az ami már átmegy a ezen a határon? Amit illetlennek tartotok utcán viselésre?


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


4.

[link]



2019. júl. 20. 21:16
1 2 3
 21/28 Metionin ***** válasza:
Nekem onnantól p1csanadrág, hogy a fenék kilátszik. Emiatt a 4-es már az, azt már nem venném fel. A 3-ast szabadidőmben felveszem de dolgozni nem, az 1-2 kategóriában melóba is elmennék.
2019. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

„Ilyenkor nem a lengén öltözött lány állít ki magáról bizonyítványt, hanem te és a hozzád hasonlóan gondolkodók.”


Élj ebben a téveszmében.

2019. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%

23

Nincs itt téveszme. Ha kevésbé kezelsz emberként valakit, mert több bőrfelülete van szabadon, mint amit a neveltetésed helyesnek tart, akkor nem más szerepel le erkölcsileg, hanem te.

2019. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
31%
A segge van szabadon konkrétan. Ez ribis. Történet vége. Én legalább nem vetem meg a ribiket. Csak helyen kezelem őket.
2019. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok mást írni, mint hogy majd szépen megszokod. Lezajlik ugyanaz a folyamat, mint a dekoltált felsőknél (ilyen erővel erre is írhatnánk, hogy jézusom, a "melle van szabadon"), a térd fölött végződő szoknyáknál, vagy a bikininél. Csak közben embernek kéne maradni.
2019. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szerintem utcára csak az első való.


A többi egyszerűen túl sokat mutat.

És legyünk ősztinték, a legtöbb lánynak nincs tökéletesen szép, kidolgozott, narancsbőrmentes feneke, lába, hogy ezt felvehesse. Ha végigmegyek az utcán, már nekem ég a fejem, hogy milyen fenekekre képesek ezt felvenni a lányok.


Ha valamink nem kell mutogatni, hiába divat.

2019. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
46%
3 már nagyon határ, 4 meg már fölösleges magamutogatás.
2019. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

Riadó,riadó,riadó!

A 26-os versenyző azt írta amit én!


Tehát ő is erkölcshuszár , igaz?


Lehet neki is megmondani a frankót...

2019. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!