Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett olyan divat ez a...

Miért lett olyan divat ez a Ray Ban Wayfarer? Szerintem nagyon gáz, egy lányon meg tök igénytelen. Van akine k nem is áll jól. Hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap régi családi fényképeket nézegettem..előkerült egy kép '95 környékéről, amin anyám egy wayfarert visel.Akkoriban még menő volt, de ma már tucatnak számít, így nekem sem tetszik.
2010. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ízlések és pofonok. Nekem nem állna jól, de a szemcsi jól néz ki ettől függetlenül.:)
2010. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj, hogy a legtöbb embernek nem áll jól, de divatolásból csak azért is felveszi, és ez nagyon gáz.
2010. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Miért lenne igénytelen? Az egy dolog hogy valakinek nem áll jól, de ettől még nem értem miért igénytelen. Na mindegy. Egyébként nem mindegy neked, hogy ki milyen napszemüveget hord? Mindenki olyat hord amilyet akar mégha nem is áll jól neki. Szerintem foglalkozz a saját dolgoddal.
2010. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aviator forevör! :D
2010. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azaz, utolsó!:D
2010. júl. 12. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Pfff az Aviator a másik tucattermék :D Az hogyhogy nem igénytelen egy lányon? :D Elég logikátlan vagy, kérdező.
2010. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!