Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Állműtétet szeretnék. Mennyibe...

Állműtétet szeretnék. Mennyibe fájna ez nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy az állkapcsom szélessége, illetve maga az állam is kicsi, rövid. Kb majdnem nyakamból jön ki:D Nagyon frusztrál, főleg hogy ennek hála 19 éves srác létemre is képesek az emberek akár 15-16 évesnek nézni, ha nem fiatalabbnak. Arról nem is beszélve mennyire nem tetszem így magamnak.

Korházon belül milyen osztályra forduljak, és kb mennyi kiadásra számítsak? Mit takarna egy ilyen műtét?

Sajnos a nyáron nem vagyok olyan helyzetben, hogy bemenjek egy korházba (nem vagyok az országban), ezért gondoltam hátha itt valaki tudna adni némi infót, segítséget.

Köszi előre is:)



2019. júl. 29. 15:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Kategória miatt bocsi, most tűnt fel, hogy nem állítottam be
2019. júl. 29. 15:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Első körben a szejsebeszeten érdeklődj. Vagy valakit aki szajeb és plasztikai szakvizsgaval rendelkezik.
2019. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan fogszabalyzó orvosok is, akik vállalják a műtétet is :)

az ára 400-600 ezer ft tuti

2019. júl. 31. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!