Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztika sebészet konzultáció...

Plasztika sebészet konzultációjára beállíthatok egy ilyen kéréssel?

Figyelt kérdés

Csúnya arcom van nagyon, ami miatt gyerekkorom óta csúfolnak. Arra gondoltam, hogy lebészelek egy időpontot az egyik klinikával, bemegyek konzultációra, és tanácsot kérek, hogy az arcomnak melyik az része, amelyik a legnagyobb eltorzulást okozza, mert sajnos én magamon mindent hibásnak látok, de egyszerre nem szabathatok át magamon mindent. Szóval azt a részt kéne először korrigáltatnom, amelyik a legproblémásabb, de én nem tudom magamon megállapítani, hogy az melyik. Hülyeség lenne ezzel beállítani? Oda határozottan kell menni, úgy hogy már tudom mi az amit csináltatni szeretnék? Sajnos nem volt még tapasztalatom plasztikai műtéttel, ez lesz az első. Utána majd "belejövök".

Valakinek esetleg tapasztalat?


20/L


2019. aug. 16. 00:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve, már csináltam azt, hogy anonim kérdeztem embereket, hogy ők mit látnak rajtam a leghibásabbnak. Mindenkitől más választ kaptam, szóval ez nem működött... azért érdekelne, hogy a konzultáción segítenének-e ebben.
2019. aug. 16. 00:15
 2/7 anonim válasza:
100%

Kép nélkül nem tudom megállapítani, hogy tényleg plasztikai sebész kell -e neked, vagy pszichológus.

Viszont az is biztos, hogy ha pénzed van, akkor leveli békává is átoperálják az arcod. Amilyen torz embereket legyártanak néha ezek a mészárosok, bármire képesek.

2019. aug. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én csak a hibákat szeretném magamon kijavíttatni, nem mű akarok lenni. :(

A pénzzel már kalkuláltam, és évek óta erre gyűjtöttem, szóval a pénz nem gond.

2019. aug. 16. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Szivesen segítek, ha küldesz privátban egy képet az arcodról. Nem biztos, hogy rögtön ilyen drasztikus megoldás kell.
2019. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küld képet es segitek :)
2019. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj az ilyen mindent rondának látsz dologgal, hogy a fejedben, az énképeddel van a baj, azon a sebész nem fog segiteni.


Tudod, mi fog történni?


Elmész, és valamit megcsináltatsz magadon (attól, hogy az orvos most valamit tanácsol, nem lesz jobb, mintha random dobnál valamit).


Aztán tükörbe nézel, és vagy azt látod, hogy az a részed már oké, csak a többivel van a baj, vagy azt, hogy az sem lett jó, így aztán vissza az orvoshoz.


És bár nem akarsz mű lenni, a végén a sok műtéttől szét csúszott nő leszel, olyan akikről a netes mémek születnek.



Az a baj, ha a sebész egy csettintéssel Palvin Barbi arcát tenné a tied helyére, azt is csúnyának találnád, mivel az énképeddel van a gond, és mennél újabb műtétre.

Ez pont ugyanaz, mint az anorexiás, aki már alulról súrolja a 40kg-t, de magát még kövérnek látja.

2019. aug. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Küldesz képet?

(18L)

2019. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!