Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 40 éves korára milyen szépésze...

40 éves korára milyen szépészeti beavatkozásokat kell igénybe vennie egy nőnek?

Figyelt kérdés

És mi a sorrend közöttük?


Van olyan amin már 35 előtt illik átesni?



2019. jún. 17. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Mi az, hogy kell? Törvény írja elő? De ha 80 évesen kivénhedt 30-nak akarsz kinézni, csak hajrá. De én még mindig azt mondom, hogy a természetesebb a szebb.
2019. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
93%
Jó lett volna átesni az ész osztáson.
2019. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Egészséges étkezés, rendszeres testmozgás (akár gyerekkel együtt is).

Esetleg az ősz hajszálak eltüntetése végett hajfestés.


Ennyi a titok. :)

2019. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Semmit sem KELL, azt LEHET, amit csak szeretnél, meg amire futja.
2019. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért is vártam, hogy igényes nők fognak válaszolni...
2019. jún. 17. 21:38
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Mi van kislány, magadból indulsz ki? Talán irigy vagy, mert mások elérik természetes módon, te pedig a könnyebbik utat akarod választani?


Ha van pénzed, akkor plasztikáztasd magad, légy műnő, szivasd le a zsírjaidat, legyen műmelled, legyen ráncfelvarrásod..stb. A gyerekeid meg biztos nagyon "büszkék" lesznek az egysejtű anyjukra.


Gondolom ezt a választ vártad.

2019. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Még ha ragaszkodsz is hozzá, akkor is teljes mértékben a testedtől függ. Van aki előbb ráncosodik, van aki nem ráncos, de megereszkedik az arcbőre stb.

Egyébként 40 évesen szerintem még semmit nem kell, hidratálás, megfelelő bőrápolás és egészséges életmód mellett nem valószínűleg nincs rá szükség.

2019. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én, csak hialuron injekciót próbáltam ki. Erős ránc volt a szám mellett. Kipihentebbnek tűnök. Viszont, nem érdemes túlzásba vinni. Botox- soha!!
2019. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nagy.bettike21 ***** válasza:
0%
Hulye oreg p*csa
2019. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

40 éves korára akar valaki lépni a szépsége érdekében OTT AKKOR MÁR RÉG EL VAN CSESZVE. ;)


Tudod miért?

pl a napi folyadékbevitelt tartanod kellett volna, naponta csak 20-25 perc feszesítő edzést csinálnod, egészségedre odafigyelni...stb


Ráadásul a folyadéknak hatalmas szerepe van a szervezetünk minden pontján!


Segíti szervezetünk működését, tisztulását, frissességét megőrizni, agyunk működését is segíti...stb


+az emberek hiába szedik a vitaminokat/ételkiegészítőket, hiába kenik magukra vagy veszik be a (hatásos) kozmetikumokat, ha nincs a szervezetben elég folyadék, amivel reakcióba léphetnek s beépülnek.


+ ami fontos s köze van a folyadékhoz: hialuronsav.

Rendkívül fontos.



Élő pl mamám, aki 70 éves makk egészséges, jár-kel, főz-süt, nincsenek egészségügyi problémái az arcán pedig össz vissz szeménél van 4 jellegzetes ránc és a kedves mosolyránca.


A plasztika és egyéb beavatkozással csak elfeded azt, amit elhanyagoltál, és ez a fedés se örök ám ;)


Ha van utódod neveld olyanná vagy csak vésd fejébe, hogy ügyeljen magára, nem úgy mint te...

2019. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!