Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek megérte neki az...

Szerintetek megérte neki az orrműtét? 18/F

Figyelt kérdés

(Tudom, hogy nem egészen illik ide a kérdés, de légyszíves ne rakjátok át másik témába, főként fiatalok, lányok véleménye érdekelne.)

Itt egy videó:

https://www.youtube.com/watch?v=vJaqk7-QD9c

Nekem is hasonló az orrom oldalról, talán még kicsit rosszabb is, mint neki volt előtte, és én is orrműtéten gondolkodok.

Szerintetek megérte neki az orrműtét?

Csak az orrát nézzétek, vegyétek figyelembe! (Ne úgy álljatok hozzá, hogy pl. teljesen mindegy, mert így-is úgy-is ronda.)

Kort és nemetek is írjatok, előre is köszi a válaszokat! :)


2019. aug. 16. 23:29
 1/6 A kérdező kommentje:
A videóban 9:15-től látni, hogy milyen volt előtte, és milyen lett utána.
2019. aug. 16. 23:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pénzkidobás. Jó persze aki nem szereti magában, és így nem tudja elfogadni magát, az talán jobb, ha megcsináltatja, de szerintem a műtét előtti orra teljesen okés volt. Nem volt csúnya, se semmi. Szóval én a helyében tuti nem csináltattam volna meg, mert szerintem teljesen okés volt.
2019. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
81%

Szerintem ő egy elég helyes srác, de az orra tényleg nem volt szép. A műtét után sokkal szebb lett az orra és az összkép is. Az ő esetében szerintem megérte. Mondom ezt külső megfigyelőként. De az hogy tényleg megérte-e az rajta múlik. Ha a régi orrával olyan rosszul érezte magát, hogy megműtette akkor nagyon megérte.

16/L

2019. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem éri meg megműttetni magad nem olyan ronda a videón se a srác orra.

16L

2019. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem volt eredetileg se gáz a srácnak az orra, meg olyan jelentős változást nem látni, de formára valóban jobb lett neki.

Ha te is úgy érzed, hogy nem szép az orrod formája és szeretnél rajta változtatni, hogy nagyobb legyen az önbizalmad, meg boldogabb legyél, akkor vágj bele, mert lelkileg sztem megerősít és növeli önbizalmad.

De amúgy felesleges pénzkidobás, mert aki szeret, nem az orrod formája miatt fog szeretni.

Illetve az is benne van, hogy rondább lesz, mint volt, ha nem úgy sikerül, mint eltervezted.

17F

2019. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=f1sE63osaeQ


Ő kicsit őszintébb és az elején elmondja miért is döntött emellett miközben mindenki szerint "nem volt vészes"

Én ugyan ezt gondolom erről a srácról is. Nem ti éltek a bőrében, nem tudhatjátok mi a helyzet vele. Legalább a videó első 2-3 percét nézzétek meg mi játszódik le egy ilyen helyzetben lévővel :)

2019. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!