Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy hasplasztika?

Mennyibe kerül egy hasplasztika?

Figyelt kérdés
2 császáros szülés után nagyon nagy kötényhasam lett, nem húzódik tovább vissza. Nem vagyok túlsúlyos, a hasizmom sem nyílt, rengeteget tornázom, sportolok, megfelelően táplálkozok, de a bőröm nem akar jobb állapotba kerülni. Nagy súlyingadozásom sem volt, 171 cm vagyok, 58 kg voltam mindkét terhességem elején, 11 kg-t híztam, amik hamar le is olvadtak szülés után. Mennyibe kerül, hogy zajlik egy ilyen műtét, mennyire leszek kidőlve utána? Mennyire fáj a felépülés? Természetesen rákeresek és utánajárok, de személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszönöm
2019. szept. 6. 15:12
 1/3 Alexa930 válasza:
Szia! Én most intéztem, de nekem tb alapon lesz, 4 császár után. A doki szerint nem lesz olyan rossz, mint a császár, de utána kB 1 hónap, mire magadat teljesen el tudod látni.
2019. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem közel 1millio,full magánban,de izmot is varrnak
2019. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja ha csak köldök alatti kisplasztika akkor kb a fele
2019. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!