Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 2016-ban végeztetett valaki...

2016-ban végeztetett valaki Budapesten Tb támogatott hasplasztikát? Kinél, mi az eljárás és a feltétel?

Figyelt kérdés

40 kg-ot fogytam és van egy hasfali sérvem is, nagy kötény hasam van ennek ellenére, ami rettenetes és egy keményen edzek, némi változástól eltekintve sokat már nem fog változni. Voltam plasztikai sebésznél, de 800 ezer lenne az összeg.

Köszönök minden segítséget !



#hasplasztika #TB támogatás #nagy arányú fogyás
2016. ápr. 20. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy érvényes-e még, de nemrég (kb 2 éve) még úgy volt, hogy háziorvosnál kellett lejegyezni a súlyodat és kontrollálni, hogy x hónapon keresztül tudtad tartani és ezután lehetett igényelni támogatást a plasztikához.
2016. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megcsináltattad azóta a műtétet?
2017. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!