Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ti megcsináltatnátok? Tapaszta...

Ti megcsináltatnátok? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs semmi mellem, olyan vagyok, mint egy 8 éves gyerek mellben. Nagyon zavar engem, szégyellem emiatt a testem,minden más rendben van, szép az arcom, csinos, formás vagyok, rendszeresen tornázok, de egyszerűen emiatt mindig feszengek főleg ismerkedésnél. Eljutottam oda, hogy elmentem egy plasztikai sebészhez, akivel konzultáltunk a lehetőségeimről. Géllel töltött mentor implantátumot ajánlott izom alá berakatni. Van valakinek tapasztalata milyen érzés a szilikon mell? Megérné megcsináltatni? Nem lenne túl mű kinézetre, tapintásra?
2019. szept. 18. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kinézetre meglehet természetesre csinálni, viszont tapintásra ha tényleg semmi melled nincsen akkor azért érezni... keményebb, mint egy normál mell, de nem mondanám kellemetlennek. nekem is szilikon és soha senki nem mondaná meg, hogy az. nyilván akinek meg megengedem, hogy megfogja az tud róla. szerintem vágj bele a dologba, én egyáltalán nem bántam meg. első 1 hét kellemetlen de túl lehet élni.
2019. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :) Én is a műtét mellett maradok.
2019. szept. 18. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem pici jobb
2019. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is mentor van😊

Ha elhatároztad magad, komolyan akarod akkor vágj bele!

Az enyém most volt fèl éves. Imádom, nem bántam meg. Az első 3 nap pokol, egy hét rossz, utána semmi, de tényleg semmi fájdalom. Pedig én nyivàta vagyok ilyen szempontból😅

Ránézésre nem mondja meg senki, hogy nem igazi. Nincs a nyakamban, nem hatalmas lufi, hanem a testemhez arányos. Tapintásra nekem nem annyira kemény, csak ha hanyatt fekszek. Egy A-s kisebb B-s alapom volt, félig izom alá lett berakva az impli, most D-s cicim van😁 Érzésre amúgy semmi, már teljesen megszoktam, el is szoktam felejteni, hogy nem igazi. Tévhitekkel ellentétben nem nehéz, nem fáj a hátam, nem furcsa érzés.

Szerintem megéri belevágni, ha komoly az elhatározás!

2019. szept. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Komoly az elhatározás, megvan a szerződés időpontja. :)
2019. szept. 19. 10:04
 6/8 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem a szilikonnál barmilyen igazi mell jobb. Kiabrandito ez a mumell divat manapsag. Olyan mint ha a pasik izmot varratnanak magukba nektek az bejonne? F/28
2019. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te esetedben tökre megérthető, hogy csináltatsz. Nekem sincs mellem, de én el tudtam magam fogadni így, már van férjem is. (27 éves vagyok) Én azt mondom, még mindig olcsóbb megcsináltatni, mint terápiára járni, hogy el tudd fogadni önmagad, vagy éppen leélni úgy az életed, hogy folyamatosan önbizalomhiányod van. Hajrá!
2019. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, aranyos vagy :)
2019. szept. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!