Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Bioszálas arcfeszesítésre...

Bioszálas arcfeszesítésre készülök, COG szálakkal kiegészítve. Van valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban? Mennyi ideig volt duzzadt, véraláfutásos az arc utána?

Figyelt kérdés

#arcfiatalítás #Bioszál #ránc kisimítás
2018. ápr. 23. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Csunya leszel tole. Lattam ilyen noketa plasztikan.


En nem hiszem el,h nem faj,h tuskes szalakst huznak be.soha nem lesz fajdalommentes.

2018. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta 3 hete.kb 30-30 kis érzéstelenítő injekciót kaptam mindkét arcfelembe,az kellemetlen volt,de utána a szálbehúzásból már semmit nem éreztem.Az orvos nagyon ügyes volt (nem bőrgyógyásznál vomtam hanem plasztikai sebésznél),szerencsére nem talált el eret,így semmi sem látszott az arcomon.Simán tudtam menni utáma rögtön emberem közé.1 -2 napig fájt ha hozzáértem,és nehezen tudtam rágni,de más negatívum nem volt.Szerintem sokat javított már most az arcomon,szóval nem bántam meg.
2018. máj. 25. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!