Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ismeri valaki Dr. Tillmann...

Ismeri valaki Dr. Tillmann Zsolt plasztikai sebészt? Tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Engem 2x műtött, édesanyámat 1x. Anyajegyeket vett le

Nekem hatalmas hegek maradtak, de kb ceruza vastagok,annyira szétnyiltak. Anyukámnak pedig egy fehér kis csík ami csak nagyon közelről látszik ha direkt azt keressük.

Szóval nagyon ügyes tud lenni, de nagyon el is tudja szúrni.


Illetve sajnos nálam másodszorra érzéstelenítő se hatott,hiába mondtam hogy mindent érzek!

2019. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Első válaszoló. Az nem feltétlen az orvos hibája. Valószínű, hogy hajlamos vagy a keloidos hegképződésre. Én is ilyen vagyok. 3 műtétem volt életemben, ebből egy plasztikai, de mind a 3 hegem ugyan úgy néz ki. Kidudorodik, nem szép.


Kérdező milyen műtéttel kapcsolaban kérdezed?

Én Tillmannról csak jókat hallottam.

Szépen varr, szép ciciket csinál nagyon.

2019. okt. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Én is anyajegyek szedettem le nála.

2 bibircsók volt az arcomon, azokat gyönyörűen leszedte. Egyáltalán nem látszik a helye.

+ egy a hasamon, na az csúnya lett.

Én is jókat hallottam róla.

2019. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen.. A lényeg kimaradt. Elnézést kérek. :)

Szültem, szoptattam így eléggé oda lettek a melleim.

Telt C kosarasokbol lett logó, csúnya alig B kosaras.

Szeretnék újra C kosaras lenni, formás mellekkel. Mert így alig tudok félve ni bármit is..:(

2019. okt. 10. 09:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Felvenni*
2019. okt. 10. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!