Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagy mellű nők, akik csináltat...

Nagy mellű nők, akik csináltattak már felvarrást, nektek melyik féle vágást csinálták?

Figyelt kérdés

Gondolkozom a felvarráson, de nem tudok dönteni.


Anyám már megcsináltatta magának és neki a macskaszáj (azt hiszem így hívják) vágást használta az orvos és őszintén nekem nem tetszik a mell alatti nagy heg. Szépen dolgozott az orvos meg minden, de hát a heg az heg és két különböző vastagságú bőr között soha nem lesz szép.


Van egy úgynevezett (angolul) "nyalóka" vágás, amikor csak a mellbimbó és az alatta lévő vonalban vágnak az alját nem. Akinek ilyet csináltak már, nektek mennyire jött be?


Köszönöm előre is!



2019. nov. 3. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem inkább lógjon, mint hogy heges maradjon. Úgy mindenképpen szebbnek tartanám...

Mennyire lóg?

2019. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi én csak nagyobbítani szeretném de orvossal valamennyire előreszaladtunk egy pár évtizeddel, hogy mi lenne ha😅

Annyit mondott hogy ugye több féle vágás is van, ahogy ezt te is tudod, de csak konzultáció során lehet elmondani, hogy a páciensnek mi a megfelelő, sőt volt olyan eset hogy sikerült kisebb vágással is megoldani a dolgot. Sajnos ez teljesen egyénfüggő, ugyanúgy mikor a plasztikás csoportban írják hogy 150/50 kiló és mennyi cc fér be neki... sajnos ez se ennyitől függ.

Közeli ismerősöknél majdnem minden fajta volt, mindenki elégedett volt az eredménnyel, bár volt egy aki sok konzultációra ment, mert nem akarta elhinni, hogy neki csak egyfajta vágással lehet megoldani a dolgokat. Amúgy a hegek nagyon szépen gyógyulnak hosszútávon, nem tudom anyud mennyi idős, de nálunk 20-40 év között nagyon szépen kifehéredtek a hegei😁

2019. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lógástól függ hogy fognak majd varrni.

Van belső mellfelvarrás is de ezt az orvos dönti el.

A lollipop varrás is szerintem lógás mértékétől függ.

Ha nagyon lóg akkor T alakú.

2019. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elottem szolonak igaza van.

Nekem implantom is van. Minimal logas miatt lollipop technikaval dolgozott az orvosom.

Egy evesek a melleim, kb semmi nem latszik belole. Mondjuk a legszebben varro orvos mutott es en meg nagyon jol regeneralodok.

2019. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!