Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akik részlet fizetéssel...

Akik részlet fizetéssel csináltattak mellnagyobbítást, hol csináltatták, és így részletekben mennyit fizettek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyen helyre mész ahol ezt vállalják akkor ne lepődj meg, ha utána komplikációid lesznek.


A jó sebészeknél nincs sem kuponozás, sem részletfizetés.

Ugyanis az ilyen klinikákon neve nincs plasztikai sebészek vannak.


Ha nem telik rá, akkor várj még és gyüjtögess. Ne legyél türelmetlen, inkább várj még és válassz egy jó sebészt! Minthogy elmenj valakihez olcsóbban, aztán meg keríthetsz egy profi szakembert, aki helyre hozza amit valaki elrontott.

Ez nem egy pár zokni, egy elrontott műtét egy életre tönkretehet.


Dr. Krasznai Zsoltnak van egy nagyon jó videója a videóklinikáján ahol elmagyarázza pár percben a lényeget. Keress rá, valami olyasmi címe van hogy mennyibe kerül a mellplasztika, olcsó húsnak híg a leve. Vagy valami ilyesmi. Érdemes megnézni.


Engem nem ő műtött de tökéletesen egyetértek a videójával, és bizony Krasznai a legjobbak közé tartozik.

2017. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Természetesen egyetértek veled, előző.

Az összeg megvan rá, már klinikát (magán) is találtam Budapesten, a közelünkben, és itt van lehetőség a részletfizetésre.

Erre lennék csak kíváncsi, hogy máshol ez hogy megy.

Egyértelműen nem 500-600e-ért szeretném plasztikáztatni magam. ☺ De azért köszönöm a válaszod!

2017. ápr. 2. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét, sajnos érdemben tényleg nem tudok a kérdésedre válaszolni. Számos plasztikai sebész több páciensét ismerem és még senkitől nem hallottam olyat, hogy részletfizetés, de olyat sem hogy klinikát keresett magának. Mindenki a megfelelő plasztikai sebészt keresi, nem a klinikát.


A te döntésed, azért sok sikert kívánok, és szívből remélem, hogy jól sül el.


Két jó tanácsot viszont tudok adni a műtéthez

1. Légy türelemes önmagadhoz a gyógyulás során, ne erőltess semmit ami nem megy

2. Szerezz be mentaolajat, a kialakuló hátfájásra valami elképesztően hatásos, ha valakit meg tudsz kérni, hogy kenje be vele a hátad. A hátfájást sokszor nehezebb elviselni, mint a mellkasi feszülést.

2017. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso szerintem hulyeseget irtal. En egy neves orvossal csinaltattam (nevet nem irok,mert ugy tudom nem lehet reklamozni,de magyarorszagon a "sztarok" 99%-a nala csinaltatja,igy mar lehet segitettem kicsit) 1,5millioert,egyik baratnom pedig egy "nevenincs" debreceni orvossal (szinten nem irok nevet) 600-ert! Az o 600ezres melle ugyan olyan gyonyoru mint az en masfel millios mellem. Ha ezt elobb tudom,en is inkabb ot valasztottam volna! Teljesen jo velemennyel volt rola es mivel lattam a mellet batran kijelenthetem,hogy tokeletes munkat vegzett szerencsetlen "nevenincs" orvos... A reszletfizetest en sem vagom! Szerintem ez egy olyan dolog,ha csak nem annyira drasztikus a helyzet,akkor az ember vagy csinaltassa meg kp-ra amit egy osszegben fizet,vagy gyujtogessen! Mondjuk en alapbol nem vagyok hitel parti,de egy plasztikara meg ugy se vennek fel...
2017. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Engem is ennyiért műtött a két legjobb plasztikai sebész közül az egyik, szerintem téged meg a másik :)

És továbbra is fenntartom a véleményem. Nekem is sok barátnőm volt más sebésznél olcsóbban szép végeredménnyel. De én akkor sem mentem volna máshoz.

Lehet rosszul fejeztem ki magam, nem arról van szó hogy biztos elrontja valaki akinek nincs hírneve a szakmában. Csinálhat ő is szépet, de nagyobb esély van a komplikációkra, vagy hogy nem sikerül olyan szépen.

Én bizony szívesen megfizettem a szakértelmét, a rutinját, a folyamatos külföldi továbbképzéseit, azért hogy belőlem a lehető legkorszerűbb technikákkal a lehető legjobbat hozza ki.

Én mondjuk bazi nehéz eset voltam... a plasztikai sebészek 95%-a elrontotta volna a műtétem. Szóval nekem nagyon nem volt mindegy a választás.

2017. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!