Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Borzák Niki vélemények?...

Borzák Niki vélemények? Szájat jól tölt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Drágán dolgozik? Feszeretném tölteni a számat. Válaszotokat is előre köszönöm.

2019. dec. 17. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernek elrontotta a szajat. Ide irnam a csaj nevét akinek sulyosan tonkretette a szajat de sajnos mar nem emlékszem ra. Allitolag nem hialuronnal dolgozik hanem valami ismeretlen anyagot tolt a szajba. Ne menj oda ha jot akarsz magadnak. Egyebkent ha beirod google keresobe lehet még ott is talalsz szep történeteket róla
2019. dec. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak rosszat hallottam/olvastam róla. Nagyon sok elrontott munkája van, vannak peres ügyei is.

Ha jót akarsz, ne hozzá menj. Menj biztosra és olyan ORVOST válassz, akiről alig van negatív kritika. Fórumokon és facebook csoportokban is olvasgass, alposan nézz utána. És ne az alapján válassz, hogy ki a legolcsóbb!

2019. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Töltesd vele nyugodtan ha azt akarod hogy lerohadjon a szád.

Kezdjük ott hogy ő nem tölthet mert ezeket CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ORVOS végezheti. Szerintem erről többet nem is kell írnom. Aki meg ezek után is elmegy hozzá az meg egy jó nagy barom.

2019. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!