Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Volt valakinek kisajak plaszti...

Volt valakinek kisajak plasztikája Budapesten?

Figyelt kérdés
A negatív kommentek előtt tisztáznám a helyzetet: egyáltalán nem csak esztétikai szempontok vezérelnek, minden nap szó szerint fájdalmaim vannak a folyamatos kidörzsölődéstől, konkrétan vörösesre dörzsölődik a terület, fáj a hosszabb ideig tartó ülés, érzem, hogy becsípődik, edzés közben stb. Nagyon sok éve érlelődik bennem ez a gondolat, úgy döntöttem, idén változtatok a kényelmetlenségeken. Van valakinek tapasztalata, ajánlata?

2020. jan. 9. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

HOXA.hu Kisajak plasztika Itt próbálkozz!!

Úgy látszik ezen a fórumon nem tolonganak a hozzád hasonló lányok.

Sok sikert hozzá!!

Csak megjegyzem, ha ilyen súlyos a helyzet, akkor szerintem TB-re is megcsinálják.

2020. jan. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Nekem nem kisajak, hanem csikló fityma korrekcióm volt. Nem kellett bent aludni, délután már mentem haza.

Önbizalmamon elég sokat dobott, most sokkal jobban néz ki.

2020. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
8%
Kényelmes ruhákat kell hordani, és akkor nem fog becsípődni. Nem hinném hogy normális hogy fáj az ülés, biztos hogy túl szűk nadrágot hordasz. Vegyél magas derekú farmert amit aztán nem húzol fel olyan magasra. Nem bántásból de én nem tudom megérteni, hogy valaki inkább megműtteti magát.
2020. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindent létező nadrágot és fehérneműt megpróbáltam, semmi sem segített. A fizikai rész mellett pedig nem tettem hozzá, hogy természetesen lelkileg se jó ez. Tizenéves korom óta próbálok túllépni ezen a kérdésen, most 24 vagyok, és azt érzem, ha ennyire erős az elhatározásom, a kényelmem és az önértékelésem miatt meg kell ezt lépnem.
2020. jan. 11. 10:18
 5/5 anonim válasza:
89%
Kényelmes ruhákat kell hordani... nyilván a kérdező is gondolt már erre az évek alatt. És ha azt írja, hogy fájdalmai vannak... nekem nincs ilyen problémám, mégis meg tudom érteni, hogy megműtteti. Még ha nem is vagyok feltétlenül plasztika-párti. Ez nem csak szépészet, hanem egészségügyi probléma.
2020. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!