Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kinek van szilikonja? Hany...

Kinek van szilikonja? Hany evesen csinaltatta?

Figyelt kérdés
Milyen most es milyen ertes volt implant elott?

2020. jan. 12. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
mármint mell implantátumról beszélünk??? van olyanom is de van sütőformám is
2020. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első, megértem ha kötekedős kedvedben vagy, de a leírásban ott van hogy "implant", a kulcsszónál pedig hogy szilikon mell.
2020. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kettesnek koszi! Igen igy akartam egyertelmuve tenni h mirol van szo. 1es kotekszik...
2020. jan. 12. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

26 évesen csináltattam. Már túl voltam egy terhesség/szoptatás időszakon, nagyon megviselte az egyébként is pici cicim. Mindig is szerettem volna megcsináltatni, de ezek után egyértelmű volt, hogy kell a műtét.

Érzésre semmilyen. El is felejtem, hogy van. Egy éve volt a műtét. Néha még mindig “pici cicisnek” érzem magam😅 nem nehéz, meg semmi. Teljesen puha, mintha igazi lenne. Nincs a nyakamban, melltartó nélkül tök természetes hatása van. Imádom őket😍

2020. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

26 évesen csináltattam.

A kérdést meg nem egészen értem..milyen érzés volt implant előtt??

Mi milyen érzés volt? :D

Lelkileg szar hogy alig volt cicim. :D Most meg imádom. :D

2020. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!