Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A Budapest plasztikai intézetr...

A Budapest plasztikai intézetről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ajakfeltöltést szeretnék ott csináltatni

2020. jan. 21. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Az egy hely,ahol berelnek egy par orara mutot vagy kezelot a dokik,akiknek nincs sajat helyuk/lakasuk megcsinalni a munkat. Ha vki ott akar szajat tolteni az nagyon amator.
2020. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajanlasz?
2020. jan. 21. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Krasznai szimmetrikusan dolgozik,de nem lesz eleg dogos a munkaja.

A tobbiek nem akartak ratolteni nekem.

A dr Rodrigeznek van kezugyessege. De szajfeltolteset nem lattam csak arcfeltolteset.

Hialuron egy honap alatt felszivodik. Ugyh mindegy. Gya

2020. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én konzultáción voltam náluk, de egyáltalán nem volt szimpatikus a hozzáállásuk... nem ajakfeltöltés ügyben, ez igaz. de agyon reklámozzák magukat ilyen-olyan akciókkal és még az akciós ár is drágább, mint máshol.

a konzultáció akkor még ingyenes volt, ha most is az nem vesztesz vele de én mást keresnék

ja és a legrosszabb az egészben, hogy én random kaptam egy orvost, nem is választhattam

2020. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*szóval még az akciüs ár is drágább, mint máshol a nem akciós.

nem szabad ilyen kuponos, akciós helyekre menni. és olyan helyre sem, ahol kozmetikus végzi az ajakfeltöltést.

csak olyan plasztikai sebészhez menj, akinek a honlapján vannak fent képek

2020. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ajakfeltöltés, akkor én csakis Pónyai Katinkát, vagy Ráti Róbertet választanám!
2020. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!