Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha felhívnának, h nyertél egy...

Ha felhívnának, h nyertél egy palsztikai műtétet, akkor mi lenne az és miért? Jah és egyáltalán megműttetnéd magad?

Figyelt kérdés
Ha cici akkor természetes v labdás?
2010. júl. 22. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem bizti nem hivnának fel ilyesmivel:DD....de ha mégis akkor sem mütettném meg magam,ne érts félre,nem vok elszállva magamtól....csak nem érzem szükségét ilyesminek! ja és ha cici akkor inkább természetes!
2010. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem műttetném meg magam..Lehet hogy most nyertem egy műtétet, de az implantátumot időnként cserélni kell, nekem arra viszont nincs pénzem
2010. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem értelek félre,csak nyugodtan írjon mindenki értelmes véleményt:) Ezt szeretem:) Egyébként az újakat már nem kell cserélni,max 20 évente,de van oylan doki,aki azt mondja,h életed végégig.
2010. júl. 22. 15:35
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tökéletes természetesen, de nem csináltatnék meg semmit magamon. megpróbálnék egyezkedni a telefonálóval, hogy nem lehetne-e másra, pl utazásra, lakberendezésre vagy akármi másra cserélni a nyereményt:)
2010. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát a mellem 80/G-s szóval z abszolút nem kell nagyobb sőt néha jobb lenne a kisebb. Viszont a füleim utálom emiatt nem

is hordok feltűzött hajat szóval azt megműttetném bár az amúgy is benne van az 5 éves tervben:D S te kedves kérdező?

2010. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én már megműttettem magam, cic:)

És örülök neki nagyon,mert régen kövér voltam és negyed akkorák lettek a melleim ráadásul nagyon megereszkedtek és nem tetszett. Bár sajnos én azt a műtétet nem nyertem....

De ha felhívának,akk megmondanám,h ok,majd jövőre,mert addig fogynék újabb 10 kg-ot és 280 helyett 360 v 400 cc-t rakatnék és nem alacsony,hanem magas profilút. Jah és kifejezetten labda cicit. Am természetes van. Csak a labda jobban mutat pár ruhában,nekem az az esetem.

2010. júl. 22. 15:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy orrműtétet kérnék:)
2010. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Comb, mell, fenék.

Nem tudnék válsztani, 1et nyernék, akkor a másik kettőre összeszedném valahogy a pénzt...

2010. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
de jó is lenne!én a cicim mütettném meg,mert a szoptatástól igencsak megereszkedtek,sajna és szakadt is a böröm!nagyon nem szeretem most őket így egy ilyen lehetöségen kapva-kapnék
2010. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok!inkább természeteset csináltatnék,szép,formásat ami jól megy az alakomhoz és nem látszik rajtuk,h "oda vannak rakva"!
2010. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!