Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbitasra kit ajanloto...

Mellnagyobbitasra kit ajanlotok Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyat mondjatok aki nem olcso, inkabb dragabb, es profin dolgozik.
2020. febr. 27. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem úgy vagy szép ahogy vagy. A mellnagyobbítás már nem divat.
2020. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fb plasztikai sebészet csoport. Sok jó orvost találsz. Én is a csoport alapján döntöttem. Valós képek árral, tapasztalatokkal.
2020. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez a komment nevetseges mar ne is haragudjal :D Ez az ugy vagy szep ahogy vagy duma ami nem divat mar. Nem az okorban elunk. Mindenen lehet valtoztatni. Te meg ne szedd le magadrol a szort se, ne furodjel, ugy vagy szep ahogy vagy. Menj ugy az utcan ahogy felkeltel.


A masik pedig, hogy nem kertem egy vaididegen nevnelkuli 'velemenyet' egy anonim kerdezos forumon. Foglalkozz a magad dolgaval, ne egy idegen kinezetevel. Magyarorszag... A kerdesre kell valaszolni, ha arra nem tudsz, mast ne is irj inkabb. Savanyu a szolo, hogy van, aki megteheti. Gondolom te is valtoztatnal magadon valamit ha lenne ra. Nem en vagyok az egyetlen aki mellnagyobbitast tervez. Amugy sincs hozza semmi kozod Te megsavanyodott venasszony. Jo frusztralt lehetsz belul ha meg idot aldoztal ra hogy ide beirj.

2020. febr. 27. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen a fb-os plasztikai csoportban biztos megtalálod a számodra megfelelőt. Csak arra figyelj hogy a 18 ezres létszámúba jelentkezz mert ott sokkal több infó van szinte minden dokiról.
2020. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Papp Peter
2020. febr. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!