Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Utálom a melleim, más is...

Utálom a melleim, más is érezte már ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon ciki és nehéz erről beszélnem,ne írjatok légyszives kioktatást,sértő válaszokat nagy erő kellett hogy ezt leírjam..Nem érzem jól magam,nagyon nagynak érzem a melleim. Mindig lógnak és amikor leveszem itthon a melltartóm,fel kell vennem egy "otthonit",mert utálom ha a testemhez ér és lóg.:(

Tudom tudom..legyen ez a legnagyobb problémám..

Mielőtt megjonne a menstruációm állandóan fájnak és amikor a karommal hozzáérek nagyon rossz ráadásul fáj a derekam is :(

Állandóan takargatom őket nem szoktam felvenni nőies pólókat,mert utálom ha megbámulják a pasik.Amikor testhezálló ruhát próbáltam állandóan feszültek a melleimen az egyel nagyobb méret pedig "lóg" így elengedtem a dolgot..A pasikat szeretem,boldog párkapcsolatban élek,de nem vagyok elégedett a melleimmel,gondolkodtam a plasztikai műtéten,de eléggé félek tőle :(

Köszönöm,ha elolvastad :)


25/L vékony vagyok M ruhamerettel rendelkezem.173 cm magas vagyok és 60 kg

A mellméretem 85D



2020. febr. 27. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem nagy mell. Barátnőmnek 100D hatalmas lógó mellei vannak és szerinte azok sem hatalmasak.
2020. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem utálom a melleidet.

Amúgy ahogy te érzel az egyéni. Más lány/nő szereti kirakni vagy szereti ha megbámulják, és vannak olyanok is mint te akiket inkább feszélyez. A hátfájás pedig nagyobb mellek esetén gyakori.

Igazából arra, hogy elmondod hogy zavar szerintem senki nem tud érdemi tanácsot adni. Én csak annyit tudok mondani, hogy fogadd el és úgy jóval egyszerűbb lesz, ha pedig végképp nem megy akkor műttesd meg:) (bár igen a D még annyira nem extrém nagy, csak te vagy karcsú)

ui.: végre valaki aki tud fogalmazni:)

2020. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2020. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok javasolni, hogy ne sopánkodj, hanem cselekedj. Kérj időpontot egy plasztikai sebésznél és ő el fogja mondani a lehetőségeket. Általában a fél órás konzultáció ingyen van.

Egy beszélgetés nem jár semmilyen kötelezettséggel.

Rengetegen mennek ilyen problémával orvoshoz, egyáltalán nem fogod meglepni.

2020. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
A 85 azért nem olyan vékony felső test és a 85D nem kiugróan nagy mell. Ne érezd magad kellemetlenül. Képzeld el, milyen egy 75F, ilyen méretet is viselnek emberek.
2020. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Fotó nincs róla? Lehet hogy csak te látod olyan szörnyűnek
2020. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugyanezt erzem. Nekem 75/e vagy d. Amikor lefogytam 45kikora akkor is nagynak lattam a melleim,amugy tenyleg csak a fogyas segít,azzal kicsit osszebb megy. De neked nincs szukseged ra. Fogadd el. Parodnak nem tetszik?
2020. febr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Első ha esetleg tudnád értelmezni mit jelent a 100/D jó is lenne.

A D nem feltétlen nagy ha valaki kövérebb hozzá. A barátnőd viszont biztos az a 100-as körmérettel.

2020. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#1 vagyok. Igen képzeld kövér a barátnőm. 120 kiló. És 100D a melle. És? Mivan akkor?
2020. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A derékfájásodon tudok segíteni, erre való a szakszerű masszázs. A nagy mellek valóban okozhatnak ilyen problémát.

Üdv: gyógymasszőr

2020. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!