Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek természetes...

Szerintetek természetes hatásúak lettek a melleim?

Figyelt kérdés

Én elégedett vagyok, nagyon örülök neki. 5 éve szültem, azóta dilemmáztam, hogy megéri vagy sem.

A képen nekünk jobb oldali még dúzzadtabb, hiszen 1 hetes a műtét.


[link]


A kérdésem még az lenne, hogy mikor fekudhetek oldalt?

Nyilván megkérdezem az orvost is, de kiváncsi vagyok!


Köszönöm


2019. ápr. 16. 12:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egy képem van, paromnak készült :D szóval, bocsi....
2019. ápr. 16. 12:43
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Hogy őszinte legyek, ha nem írtad volna oda hogy műtötték nem mondanám meg. Mármint ha nem lennének ott a tapaszok..stb szóval nekem nem tűnt fel. :)
2019. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Rettegtem attól, hogy mű lesz, vagy jóval nagyobb, mint ami az alkotomhoz illik.

Köszönöm! Nézegetem, és próbálok azonosulni azzal, hogy végre “újra” lehet úgy aludni, hogy nincsen oldalt :D

Pólóban, nekem teljesen természetes!


Köszönöm a válaszod!!

2019. ápr. 16. 12:52
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Olyan szempontból természetes, hogy nem estél túlzásba és nem két görögdinnyét tetettél be.

De én látom, hogy nem igazi. Bár lehet, hogy a duzzanat miatt, de nagyon feszülős és nagyon szét is áll.

A lényeg, hogy neked tetsszen. Ruhában biztosan szép lesz, mert tényleg nem irreális, hanem normális a mérete.

2019. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Nő vagyok, szerintem mű lett :( Úgy alapvetően szerintem senkinek nincs ilyen melle, mert vagy nagy melle van valakinek, és az "lógósabb", vagy feszes, de akkor meg kisebb, mint ez. Persze nem mondom, hogy rosszul néz ki, csak látszik, hogy nem igazi.
2019. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további véleményeket!

De ugye nem az a “túlzás” kategória?!

Köszönöm az őszinteséget?

2019. ápr. 16. 13:21
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, nem a kérdésedre válaszolok (de ha nagyon kell, akkor igen, mű lett, bár valóban nem túl nagy)...

Engem az érdekelne - minden rosszindulat nélkül, tényleg kíváncsi vagyok - hogy honnan gondolod/tudod, hogy "X" évente, amikor cserélni kell az implantátumot, azt mindig ki tudod majd fizetni, illetve ha netán ismét szülsz, és ismét kicsit meglógósodik, akkor is meg tudod majd csináltatni a műtétet, egyáltalán hányszor lehet ilyen műtétet végeztetni, hogy ne legyél agyon kaszabolva...

Engem ezek a gyakorlati kérdések érdekelnének .

Köszi, ha válaszolsz...akár privátban.

2019. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Ha neked így tetszik akkor jó.

Persze látszik hogy mű, de amit a 7. írt azon is gondolkodj el. Mert te nem fogsz megállni ennél, már a pirszingből is látszik.

Egyébbként szerintem mindenki látni fogja hogy műcicid van. Csak legfeljebb nem mondják, mert miért mondanának bármit is. De mint írják van ennek nagyon sok veszélye, mint minden szépség műtétnek.

[link]

[link]

Persze már ennek utána vagy de nem árt az elkövetkezőkben ezekre is gondolni.

[link]

2019. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem látható hogy mű, mert elég kevés mell ilyen feszes ami természetes.

Ruha alatt lehet nem látszik, de bikiniben valószínűleg majd megmondható lesz.

Amúgy csak én látom így vagy tényleg olyan mintha 1-1 vágás lenne keresztbe a ciciden?


Az a lényeg hogy neked meg a párodnak tetszik, ha mű ha nem:)

2019. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Látszik hogy mű de dögös lettél. Bátran villanthatsz dekoltázst, topless-ezhetsz a strandon, ...
2019. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!