Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek érdemes megműteni...

Szerintetek érdemes megműteni a párizsi melleimet? A fiúknak inkább egy szilikon vagy egy ronda természetes kell?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és iszonyatosan csúnyák a melleim. A-s méretűek, és konkrétan csak egy bimbóudvarból állnak, azok is messze vannak egymástól és meg is vannak szottyanva. Egyszerűen katasztrófa, ezek miatt nem merek soha levetkőzni sehol, nem merek melltartó nélkül lenni még egy ottalvós bulin sem a legjobb barátnőmnél. Az előző alakuló kapcsolatomban nem mertem levenni a melltartót, és ezért azt hitte a srác, hogy nem bízom benne eléggé(emiatt aztán nem is lett belőle semmi). Volt egy három éves kapcsolatom, de ott is három év alatt annyira nem tudtam feloldódni emiatt, hogy mindig csak sötétben szexeltünk, és nem zuhanyoztam vele soha. Ha belenézek a tükörbe meztelenül, mindig undorodom magamtól, egyszerűen ezt tényleg nem fogom tudni soha elfogadni. Tehát ilyen esetekben szerintetek is indokolt a műtét? Mert tudom, hogy sok fiúnak a természetesség a fontos, de azért inkább egy normális méretű, formájú szilikon(+egy magabiztos lány) mint egy irtóztosan ronda, visszataszító természetes(+egy olyan lány, aki mindig takargatja magát)? Tehát fiúk szerintetek melyik a jobb? És lányok, aki megcsinálta, megbánta? Nagyon fáj? Drága? Hogy éreztétek magatokat utána? A mellbimbóudvarral lehet valamit csinálni szerintetek, hogy kisebb legyen? Köszönöm annak, aki elolvasta, és válaszol, nagyon kétségbe vagyok esve.
2020. márc. 8. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Volt már kapcsolatod, akkor mi a probléma? Nem a mellméreted alapján fog valaki megszeretni. Írod is, hogy nem a fiúknak van veled gondja, hanem saját magadnak.

Hidd el, hogy nem a melled a fontos a fiúknak. Akinek meg az, azzal jobb is ha nem lesz semmi...

A saját hozzáállásodon, önbizalmadon kell javítani. Persze tudom, hogy nem könnyű, de ez a legjobb megoldás erre. Hidd el, fiúként mondom, hogy nem a mellmérete alapján tetszik meg valaki...

Én nem javaslom a műtétet, hiszen utána ugyanúgy nem lennél vele megelégedve. Csodát nem lehet tenni, A-sból nem lehet C-set vagy D-set csinálni.

2020. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Még ha tegyük fel, hogy a szilikonos szebb lenne... akkor is jobban érezném magam egy valódi, természetes nő mellett.
2020. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy nagyon komoly műtét! Csak akkor szabad belevágni, ha te igazán akarod és magad miatt, nem mások miatt és nem azért, hogy másoknak megfelelj. Ne azért csináltasd meg, hogy majd így jobban tetszel másoknak.

Én megcsináltattam! De csak azért, mert magamnak akartam tetszeni, én szülés/szoptatás után csináltattam.

Nem bántam meg! Imádom! Igen, természetesen nagyon fáj és nagyon drága, de én lelkileg teljesen fel voltam készülve. De igen, lehet A-s “cicikből” D-s melleket csinálni😜

A bimbót is lehet kicsinyíteni. A sima mellnagyobbítás nem befolyásolja a szoptatást.

Első körben helyre kell tenned magadban a dolgokat. Át kell gondolnod, hogy igazán akarod e. Készen állnál e rá. Ez egy komoly dolog, a műtét utáni 3-4 hónap nagyon sok lemondással jár. Nagyon sok a kockázat is! Előfordulhat, hogy egy műtét nem lesz elég. Évente járni kell kontrollra és szűrővizsgálatokra.

Nem csak a szépet és a jót kell nézni. És egy jó orvos el is mondja a negatívumokat és a kockázatokat is. Ugyanis arról is kell beszélni.

De ha úgy érzed, hogy készen állsz és nagyon akarod, akkor pedig csak bíztatni tudlak, mert én imádom az enyémet.

2020. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok plasztikai sebész, se mellszakértő és örülök, hogy az előző hozzászóló szereti az övéit műtét után, de 1) mivel szülés után történt, ezért a) nem 20 éves b) nem As mellei voltak 2) van akinek bejön, van akinek nem 3) szörnyűek a feszülős, lufimellű nők, kizárt, hogy az valakinek tetszen (nem a 3asra írom, hanem ha a kérdező As melleiből Dseket csinálnának olyan lenne, mint egy lufi, semmi természetes nem lenne benne és lehet, hogy még azokat is elijesztené, akiknek a kis mellek nem tetszenek. Szóval jól gondold meg és inkább magadban próbáld ezt rendezni. Nekem van egy hozzád hasonló mellű ismerősöm és vidám, boldog, mosolygós, nevetős, kiegyensúlyozott. Értem én, hogy fontos az önkép, de nem a mell határozza meg az embert és nem attól lesz valaki vonzó, nem attól szeretnek valakibe bele, hogy nagy a melle és nem attól nem szeretnek valakibe bele, hogy kicsi a melle.
2020. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

De, A-s cicijeim voltak! 26 évesen csináltattam. Szoptatás után semmi nem maradt a melleimből, csak két pici csoffadt zacskó. És igen, szoptatás után is A-s maradt! Nem tartozom a szerencsések közé, akiknek megnő terhesség és szoptatás alatt.

Nem lett lufi, ugyanis meg lehet úgy is csinálni, hogy ne legyen az! Ez sok mindentől függ, hogy milyen lesz a végeredmény. D-s melleim lettek, nincsenek a nyakamban, melltartó nélkül alig van dekoltázsom, csak alul kerek, szép öblös, felül szépen simul a mellkasomra. Nem is kemény, az első fél évben az volt, de teljesen bepuhultak már. Nem csak az a véglet létezik, hogy akinek szilikon cicije van, az két hatalmas fél labdával mászkál.

2020. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg képet nem küldesz? :D

Nyugi csak vicceltem :) Hát akkor kérdező tessék, vannak válaszok, gondold át, hogy megéri-e neked. Nemcsak anyagilag, hanem az egész felhajtás. Én ffiként nem tudom átérezni a problémát, csak leírtam a véleményemet, hogy én nem mell alapján döntöm el, hogy tetszik-e valaki. Csak nálad az a gond, hogy úgy tűnik komoly lelki "mellékhatása" van a melleid méretének. Nem könnyű döntés, de bárhogy döntesz remélem jobban fogod magad érezni.

2020. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát ettől még egyáltalán nem lesz ronda a melled. A szilikontól már igen.
2020. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltatnám újra… Sokkal többet vártam tőle, de tényleg nem a mellméretem múlik a boldogság. Csak azért írom, hogy nemcsak happyend lehet a dologból. Kilenc év után begyulladt, tokosodott, ki kellett szedni, de ez sokkal jobban fájt mint a berakás ☹️
2020. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
56%

Szerintem ne masok velemenyevel foglalkozz, hanem azzal, hogy neked mi a jo. Ha nincs bajod igy a melleiddel, akkor ne muttesd meg szerintem, de ha zavar, akkor elmehetsz es megcsinaltathatod.

En 27 eves vagyok, van ket gyermekem, mindkettot 1-1 evig szoptattam. Elottuk is nagyon pici mellem volt es mostanra meg mar semmi sincs. Az a keveske, ami volt, a szoptatas utan, az is sorvadasnak indult, plusz ugye hogy visszafogytam az eredeti sulyomra... En iden megyek es megcsinaltatom. Mondjuk en mar gimis korom ota meg akarom, annyira zavar, hogy nincs mellem. A parom tamogat ebben, mert latja, hogy mennyire kivagyok ezektol a mell helyektol, mert mellnek a legkevesbe sem lehet nevezni. :) De bizom benme, hogy iden mar meg is mutenek es helyreall a lelkemben a rend.

2020. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!