Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nektek a szilikon, vagy a...

Nektek a szilikon, vagy a természetes mell tetszik jobban?

Figyelt kérdés

A barátnőm szeretne csináltatni, kíváncsi vagyok a véleményekre.

Amúgy nem vagyok ellene, de nem implantátum formája tetszik.



2017. márc. 5. 19:59
 1/9 Meszibence válasza:
egyértelműen természetes
2017. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Természetes.
2017. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Inkább az a kérdés, hogy van e olyan ember, aki a szilikonos melleket szereti?
2017. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Tetszési sorrendben:


1. nagy természetes

2. nagy szilikon

3. kicsi - na az sehogy se tetszik

26/F

2017. márc. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Kevés olyan ember van mint az utolsó, ha volt már barátnője:)

Aki a VV8-at nézi meg a Jersey show-t annak lehet hogy ez a szint, viszont ha normális embert akar annak nem igazán fog számítani:)

Jó persze hazudok mert nekem is fontos hogy meglehessen fogni, de ennyi:) Ha már fogható az onnantól teljesen megfelel.

Amúgy meg a legtöbb műmell csúnya mert olyan mint egy labda, kevés a szép. A szép meg több millió.

2017. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem több millió... de valóigaz, hogy a legjobb szakemberek, akik igazi természetes melleket alkotnak, azok egy millió felett műtenek.


Viszont sok lánynak tetszik a látványos műmell. Sőt sokak azt hiszik ez a természetes.


Nekem is van szilikonom, de nagyon természetes. Nekem ez fontos volt, mert én aztán nem akartam magamra felhívni a figyelmet a melleimmel, csak egy egészséges magabiztosságot akartam.

Tagja vagyok egy internetes csoportnak ahol a lányok megosztják a műtéti tapasztalataikat. És döbbenetes látni mennyire sok fejben van baj... egymást győzködik, hogy milyen természetes a labda mell ami már kb nyakban kerekedik.

Azt elfogadom ha valakinek ez tetszik, de az döbbenetes, hogy sokak szerint ez természetes...


Bár nem vagyok férfi. De szerintem logikusan a természetes szilikon mentes a legjobb. Csak sajnos nem mindenkinek adatik meg szép természetes mell. És most nem a méretről beszélek, hanem mondjuk a formájáról, tartásáról..


Bocsi, hogy nőként válaszloltam egy olyan kérdésere, aminek nyilván nem én vagyok a célközönsége :)


28N

2017. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a hölgy hozzászólását is, a másik oldal véleménye is érdekes.

Én ahány szilikon mellű nővel beszéltem, mindegyik azt mondta, hogy élete legjobb döntését hozta.

2017. márc. 6. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha magának a viselőjének tetszik akkor az én véleményem másodlagos :D

Viszont vannak olyan szerencsétlen lányok akiknek nincs szép melle (pici és még az is lóg, az a leeresztett lufi effektus) szerintem őket senki se ítélné el érte ha látják az "előtte" állapotot.

2017. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sweetchocolate ***** válasza:
85%

A termeszetes tetszik jobban. Lanyok! Lecci ne nagobbitsatok meg a melleteket, nem jobb ugy! Ugy fogadjatok el ahogy van! Inkabb legyen kicsi de sajat!

23/F

2017. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!