Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szemhéjplasztika nyomós...

Beri9 kérdése:

Szemhéjplasztika nyomós okkal. Vélemények? Árak? Jó szakember Budapesten?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi vagyok tapasztalatok?

Mennyi idő kell a gyógyulásig? Vagy hogy sminkben emberek közé mehessek?



2020. ápr. 11. 13:48
 1/4 anonim válasza:
Napszemüvegben már másnap bementem az irodába, ahol javarészt egyedül voltam. A műtétet követő első 1-3 napon azért elég ijesztőek voltak a bevérzések,foltok, ödémák, érdemes, kell is pihentetni. Nekem kb.egy hét, tíz nap volt amíg elhalványult, de meglepően gyorsan gyógyult, és az első éjszakát kivéve nem is fájt. Varratszedést (6 nap) követően pici korrektort használtam mivel 3-4 hónapon át erősen rózsaszínes volt, de mivel a frufrum is takarta, alig volt észrevehető. (Felsőszemhéj plasztika, 5 hónapja)
2020. ápr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És elaltattak vagy csak érzéstelenítőt kaptál?
2020. ápr. 19. 13:09
 3/4 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés ha olyan helyen dolgozok ahol emberek között vagyok(nincs szabadság se) és napszemüveg nem lehet rajtam valami megoldás hogy ne látszódjon? Fufrum nincs azt nem szeretnék.

Valami bor szinű tapasz vagy valami?? 😊Bocs a hulye kérdésekért

Mert gondolom a varrat az látszik nagyon

2020. ápr. 19. 14:43
 4/4 anonim válasza:
Helyi érzéstelenítésben csinálták, kb.egy órás az egész, elképesztően gyorsan megy. Le van a varrat ragasztva utána testszínű tapasszal, de a környéke 2-3 napig nagyon durva! Ha nem tudsz elvonulni, mindenképp kell egy jó nagy szemüveg. Nekem szerdán volt a műtét, hétfőre már egeszen emberi formám volt, korrektorral...De olyan nincs, hogy nem látszik, eleve a varrarszedesig (nekem kedd) ott van a ragasztó!
2020. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!