Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy orrműtét során tudják...

Egy orrműtét során tudják kicsinyíteni és keskenyíteni is az orrot?

Figyelt kérdés

Ha én mindkettőt szeretném akkor kb mennyibe kerül? Valamint mennyi a garancia rá, hogy tényleg szépen megcsinálják és nem rontják el úgy, hogy mégcsúnyább lesz és örökké szégyenkezhetek miatta?

És tudnak egy nagy orrból, pisze orrot csinálni?

Vagy ha mondjuk nem akarok teljesen kicsit sem, csak ennél valamennyivel kisebbet azt is megoldják? Hogyan zajlik egy ilyen műtét? Mit csinálnak az orral, hogyan lehet kicsinyíteni? Fáj?

Bocsi, de még csak most érdeklődök először ebben a témában, szóval nem vagyok tisztában vele.



2020. máj. 3. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2020. máj. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem orr plasztikám nem volt, volt 2 plasztikai műtétem, de az orr plasztikát nem vállalnám be, csak ha nagyon muszáj... Állítólag a legfájdalmasabb műtétek egyike.

Ha nagyon vészes lenne a helyzet biztos, hogy őt választanám: [link]

Itt láthatod az árakat, nem olcsó a doktornő, de megéri rá gyűjtögetni, mert az orr nagyon kényes és könyű elrontani ráadásul a fejed közepén van..

2020. máj. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem érzéstelenítenek közben vagy altatnak?
2020. máj. 3. 03:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem micike, de utana hetekig gyogyul a seb es addig fàj
2020. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!