Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyi idő után lehet fizikai...

Mennyi idő után lehet fizikai munkát végezni mellplasztika után? Azokat kérdezem, akiknek van tapasztalatuk!

Figyelt kérdés

Hivatalosan ugye 6 hét, mindenhol ezt írják. De nem tehetem meg, hogy másfél hónapig ne dolgozzak úgy, hogy még hitelt is fizetek mellette. Meg nem is hiszem, hogy elengednének ennyi időre a munkahelyemről.

Tényleg 6 hét, vagy az csak a javasolt, amit jó lenne betartani, de nem kötelező?



2020. máj. 5. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos azt mondja, 6 hét, akkor az nem 2 hét. Nyilván nem véletlenül vannak ezek a szabályok.
2020. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

én kb 3 hét után végeztem könnyű fizikai munkát és minden rendben volt.

előtte megkérdeztem az orvost, hogy elkezdhetek-e dolgozni. meglepően hamar és könnyen felépültem, 22 voltam akkor.

2020. máj. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

ezzel nem bátorítani akarlak, hogy dolgozz, hanem arra céloztam, hogy kérdezd meg az orvost miután jól érzed magad, és mondd el neki konkrétan milyen munkát végeznél.

mindenkinél más a felépülés menete, én szerencsés voltam, mert egy-két hét után nem is fájt egyáltalán.

2020. máj. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nyugodtan dolgozt, max. valami maradandó problémád lesz belőle. 🤦‍♀️

Egyébként ha ennyire rászorulsz a munkára, és még hitet is fizetsz, miért most csináltattál mellplasztikát?

2020. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A hitel a mellplasztikara kell?
2020. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

6 hétig kímélő életmód javasolt mivel ez az az időszak amíg beépül/rögzül az implantátum. Ha véletlenül elmozdul vagy elcsúszik mert megerőlteted magad vagy bármi történik akkor utána rossz helyen fog rögzülni és mehetsz újra műttetni magad. Nem hiszem hogy megérné, főleg ha hiteled is van vagy abból csináltatod. Jól gondold át.


De itt a legnagyobb kérdés az az, hogy mit dolgozol? Ha nehezet emelsz és pakolászol akkor felejtsd el hogy visszamész 2 hét után, minimum 4 hétig táppénz és utána is úgy hogy kíméled magad. 3 hónapig nem lehet 10 kg-nál nehezebbet emelni. És ezt úgy számold hogy minél frissebb a műtéted annál kevesebb kilót lehet emelni.

2020. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!