Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lehetséges, hogy megműttette...

Lehetséges, hogy megműttette a melleit?

Figyelt kérdés

Magánórákra járok nyelvtanárhoz és ma bevallotta, hogy megműttette az orrát. (A kontextus lényegtelen most)


Korábban is elgondolkodtam azon, hogy mi van, ha esetleg a melleit is megcsináltatta, mert nagyon sportos és vékony, viszont egy régebbi képén (ahol több, mint 10 kilóval többet nyomott) is ugyanilyen nagy mellei voltak, de azon a képen se tűntek természetesnek. Persze, akinek genetikailag nagy mellei vannak, annak fogyással is nagyok maradnak általában, szóval erre nem lehet alapozni. A régi képén is több volt 20 évesnél amúgy.


Képet azt nem mutathatok, de nyilván lehetséges, hogy nem műtette meg, csak nekem tűnnek természetellenesnek. A



2020. márc. 6. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
És? Mi van akkor ha megműttette?
2020. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy igen, lehet hogy nem? Mit számít, milyen választ vársz?
2020. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valamiért számítottam ilyen jellegű válaszra.


Természetesen nincs belőle semmi, egyszerűen csak sajnálom, hogy régen önbizalomhiányos volt.


Ha nem lett volna, akkor gondolom semmilyen plasztikai műtétet nem vállalt volna be.

2020. márc. 6. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok vékony nőnek van nagy melle, úgyhogy nem biztos, hogy megműtette.
2020. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Tök mind1 hogy mit tett a testével. Egy életünk van. Ha neki így sokkal jobb, akkor hajrá.
2020. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen válaszokra számítottál? A leírtak alapján még csak tippelni sem lehet..
2020. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Én középiskolás vagyok, és nálunk az egyik tanár tavaly a tavaszi szünet után úgy jött vissza, hogy sokkal nagyobbak lettek a mellei.

Megműtette. Azóta nőiesebben öltözködik, kihangsúlyozza a melleit, amit persze a fiúk mindig ki tárgyalnak .

Mindig azon röhögnek, hogy biztos nem volt otthon elég szex, és ezért kellett megcsináltatni 😀

Ja, 50 körüli magyar tanárnőről beszélünk 😀😀

2020. márc. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én voltam kövér, akkor is nagy melleim voltak, most sovány vagyok (46 kg), mégis F-es a kosárméretem (műtét nélkül).
2020. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De miért vagy rá büszke utolsó? Ezt sosem értettem a szilikonos nőknél, hogy folyton mutogatják meg ezzel büszkélkednek.
2020. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!