Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Macskaszemeket szeretnék....

Macskaszemeket szeretnék. Cantophlastyt (nem tudom a magyar nevét) hol végeznek és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Talán sokkoló lesz számodra de: Cantophlasty = Cantoplasztika


Ha még ez sem elég akkor betápláltam a kérdésed a google nevű keresőoldalba, hogy neked már ne kelljen ezzel fáradni: [link]

2020. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi igen cantoplasztika, de alig van rá találat ilyen néven...
2020. jún. 8. 12:00
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Én is kifejezetten sajnállak, hogy nem sikerült felfedezned még a google nevű oldalt.
2020. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nen vagyok benne biztos, hogy ez az, amire te gondolsz, de facebookon van egy olyan oldal, hogy Everlast-Beauty Lines. Nekik láttam már pár olyan képüket, hogy ilyen cicásabbá műtötték a szemet. Náluk asszem fox eyes a műtét neve.
2020. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem kell feltétlen plasztikáztatni. azzal is lehet "cicásabb" szemet kapni,hogyha a szemöldökeid végét leborotválod.
2020. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bârmelyik biciklis boltban vehetsz.
2020. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fowe válasza:
Hülye vagy? Vegyél olyan kontaktlencsét. Minek cseszed szét a szemedet? Ne legyél agyhalott.
2020. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a szememet akarom megmuteni. Ez annyi hogy a szemöldök körüli bort felvarrják.
2020. jún. 11. 18:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Róka szemet akarsz maximum....mivel úgy hívják.
2020. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!