Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van valamilyen hatásos kezelés...

Van valamilyen hatásos kezelés heg eltüntetésére?

Figyelt kérdés
8 évvel ezelőtt elestem egy mindenféle szeméttel teli helyen, és egy kiálló drót megvágta az arcom. Nem kellett varrni, elég vékony seb volt, de a heg megmaradt utána és érdekelne, hogy segítene-e rajta valamilyen kezelés? Nem fogom lesminkelni, semmilyen bőrproblémám nincs, amit le kéne fedni és nem szeretnék mindenféle terméket feleslegesen az arcomra kenni. Közelről feltűnő, a szemem alól egészen az államig tart.
2020. jún. 12. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló problémára Contractubex kenőcsöt ajánlott a doki. Nekem nem nagyon használt, de egy próbát megér esetleg, rosszabb nem lesz tőle az biztos.
2020. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőhöz csatlakozom. Nekem is Contractubexet írt fel a bőrgyógyász, de nekem sem halványított a hegemen semennyit sem.

Egyébként lézerközpontok csinálnak heghalványítást, ott esetleg érdemes megnézetned.

2020. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy fém kerítést fejeltem le anno, azóta ott van a homlokomon. Halvány és csak közelről látszódik, de ott van és nem lehet vele mit csinálni.
2020. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A contratubex azért nem jó, mert az friss sebre való. Pl varratszedes után lehet használni, pár nappal előtte és akkor tudja jól kifejteni a hatását.

Inkább a lézert probald ki.

2020. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jún. 12. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ennyi év után ami biztos megoldás az a lézer
2020. jún. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A legújabb lézeres beavatkozásoknak köszönhetően ma már ezen hegek elhalványítására, eltávolítására is van lehetőség. A lényege, hogy a lézerfény behatol a bőr alsóbb rétegeibe, hogy helyrehozza a szerkezetét. Ezután megindul a test természetes gyógyulási folyamata, a korábbi heg helyén új, egészséges szövetek alakulnak ki friss kollagén és elasztin termelődésének köszönhetően. A lézeres kezelés a test bármely részén alkalmazható. További előny, hogy a lézeres hegeltávolítás szinte minden bőrtípuson alkalmazható. A szükséges hatás eléréséhez több alkalmas kezeléssorozat is szükséges lehet, amelyet a kezelő orvos határoz meg az igényeknek megfelelően.
2020. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!