Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aszimmetrikus szájon lehet...

Aszimmetrikus szájon lehet javítani műtéttel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szemből nézve a szám nem középen helyezkedik el, hanem inkább balra és nagyon feltűnő, a mosolyom is féloldalas. Ezen lehet korrigálni?

2020. jún. 22. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem kell ehhez műtét, elég hozzá egy jó szájfeltöltés, vagy akár egy igényesen kivitelezett szájtetoválás is. Attól függ milyen mértékű az eltérés.
2020. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félreérted első.

Nem az ajkai felemásak. Mert azon persze lehet segíteni feltöltéssel vagy tetoválással hogy szimmetrikus legyen.

Úgy érti a kérdező hogy az orr közepétől nézve balra húz a szája.

2020. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2 Köszi az eligazítást. Ezesetben valóbán félreértettem. Akkor valami izomtónus probléma lehet. Egy orvost kéne erről megkérdezni mit javasolna erre.
2020. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a helyzet amit 2,leírt. Nekem is hasonló a bajom. Ez valószínáleg állkapocs probléma amit úgy műtenek meg,hogy szétvágják az állkapocs csontot és megfelelő helyre igazítják csavarokkal/lemezzel. Sokszor fogszabályzó is szükséges a megfelelő végeredményhez. Ennek fényében az egész procedúra 1-2MFT közötti összeg. Valamint rendkívül rossz a felépülés is ,mert kb 2 hétig nem is tudsz enni,csak szívószálon át foyladékot inni.Bedagad a fejed kb 4x-re stb. Ezt csak akkor csinálják meg ezt a műtétet,ha elég súlyos az asszimetriád. Nekem is enyhe és az orvosom nagyon ellenzi ,hogy műtéten vegyek részt.

Persze lehet korrigálni szájtetkóval és haosnlókkal minimálisan,ha nem vállalod be ezt a nagy műtétet!!

ÉN is agyalok,hogy csak az állcsúcsomat plasztikáztatom meg,mert ott látszik leginkább,hogy balra húz az állcsúcs mikor mosolygok pl vagy beszélek.

2020. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!