Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Normális az, hogy még mindig...

Normális az, hogy még mindig ilyen kemények?

Figyelt kérdés

Már több mint 4 hónapja volt mellplasztikai műtétem és még mindig elég keménynek érzem őket és teljesen ki tudom tapintani az implantátumokat is. Formára szépnek találom őket és szerintem nem feltünő az, hogy nem igaziak. Akiknek implantátumuk van mi a tapasztalatuk? Van rá esély, hogy puhulnak vagy már ilyenek maradnak? Lehet valamit tenni azért hogy ne legyenek ilyen kemények?

Emellet pedig még mindig érzéketlen a mellem alsó része és egy kicsit a mellbimbóim is. Ez még változhat?



2020. júl. 11. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, fog puhulni majd.

Masszírozni is kell majd, de biztos mondta a doki.

2020. júl. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem kell masszírozni.
2020. júl. 12. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:

4 hónaposan még feszesek. Majd idővel enged az izom és tágul a bőröd.

De az implantátum nem fog puhulni mert az nem tud. A szövetek és az izom fog puhulni.

2020. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normalis
2020. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!