Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tehetek valamit hogy gyorsabba...

Tehetek valamit hogy gyorsabban nőjön a mellem peddig keményen edzek meg minden mindig van izom lázzam karom mindenem nől csak a mellem nől lassan normális ez?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 18:23
 1/5 A kérdező kommentje:
amugy mikor kezdtem 62 kg voltam most meg 66 szóval
2013. okt. 25. 18:23
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és 3 hónapja nyomom
2013. okt. 25. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Genetika is, hogy kinek mi fejlődik gyorsabban. Nekem is a mellem marad el. Van aki betesz heti két edzést mellre, de ezzel könnyen túledzés lehet, nem mindenkinél válik be.
2013. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nyomó gyakorlatokat preferálnám

fekve nyomás sima, pozitív, negatív pad. Teljes mozgástartomány. Rúd érinti a melled, kinyújtásnál pedig a a lehető legjobban nyomd ki, de a könyökön minimálisan azért maradjon hajlított. Dinamikus nyomás, lassú leengedés.

Egykezes nyomás szintén mindhárom szögben.

Vannak jó gépek is amelyek nyomó gyakorlatokat kínálnak többféle fogással.

A nyomó gyakorlatok hozzák a tömeget.

Kiegészítésnek pedig tárogatást ajánlanék mindenképpen szabad súllyal.

Aztán most agyon is dobálhat bárki: ha lábat is edzel felgyorsul más izomcsoportod fejlődése is, szóval mennie kéne annak is.

Remélem segítettem.

2013. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A krumplit kell locsolni, hogy nőjön.

Nagyon leértékeled saját melledet, ha csak azt hiszed, kényed kedve szerint fog nőlni!

Az egy MELL! ...érted?

2015. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!