Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Awil Matanus vélemények,...

Dr. Awil Matanus vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mellműtétet szeretnék, viszonylag nagy méretet (550-650cc) (jelenleg is van valamennyi mellem es egy 360cc-s implantatumom) Valaki itt akit Ő műtött? Mekkora méretet rakott be? Jó orvos? Azt tudom hogy Pesten a Róbert korházban műt. Minden vélemény + tapasztalat érdekel!

Előre is köszönöm! 🤓



2020. júl. 25. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Facebookon lépj be a plasztikai műtétek csoportba, ott vannak lányok akiket ő műtött, nagyon dicsérik
2020. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy lanyt ismerek kondibol. Neki csinalt szajat. Szep szimmetrikus. Jo kezugyessege van!! Menj hozza nyugodtan. Lelkiismeretes.
2020. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok koszonom a valaszokat! Konzultaciora szerintem elnezek hozza semmit nem veszitek...

Johetnek meg aki tud valamit :)

2020. júl. 25. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem 375cc es en is akarok hozza menni majd... majd megirod mit mondott neked a doki? en is nagyobbat akarok. 1-es voltam
2020. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szioo:) en mar elo vagyok jegyezve egy 555cc extra magas B-lite-ra csak felek h kicsi lesz... Nem foglaltam meg hozza idopontot, de ha sor kerul ra mindenkepp jelentkezem! Puszi
2020. júl. 25. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Későn találtam ide, de érdemes lenne elolvasnod a Mik vagytok ti, Istenek? című könyv első és második részét is. Megtalálod benne a doktor úr pereit, onnan le lehet szűrni hogy miféle orvosról is van szó..
2022. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!