Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan plasztikai...

Létezik olyan plasztikai műtét, ami az államat lefele nyújtja?

Figyelt kérdés
úgy értem alapjáraton elég kerek fejem van, de mikor nem zárom össze az állkapcsom akkor jobban tetszik, ahogy kinézek, viszont ugye nem túl kényelmes így tartani az állkapcsom egy idő után, és úgy viszont tudom hogy nem vagyok szép.

2020. júl. 26. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Van!:)
2020. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez mennyire számít nagy műtétnek? nagyon nem vagyok megelégedve az arcom formájával, és nagy álmom lenne rendbehozni.
2020. aug. 16. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődj személyesen, ott meg tudják nézni, mi állna jól. Lehet botox, az vekonyitja az arcot, a komolyabb műtéteket szerintem nem éri meg bevállalni, tanulhatsz meg újra beszélni+nagyon fáj
2020. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de nekem kb. ugyanez a problémám.

Esetleg jutottál vele valamire közben?

2021. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!